Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

'Opowieści o podróżach' – Dania

25-03-2015

W czwartek 19 marca o godzinie 16.00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Lidzbarku odbyło się już siódme spotkanie z cyklu „Opowieści o podróżach”. Na kolejną wyprawę zabrali nas państwo Teresa i Zbigniew Sieniccy. Kierunek podróży – Dania – państwo położone w Europie Północnej, ...

czytaj artykuł »

95 urodziny mieszkanki Bryńska

25-03-2015

W sobotę 21 marca swoje 95 urodziny obchodziła mieszkanka Bryńska pani Władysława Wysocka. Pani Władysława urodziła się w 1920 roku w Lidzbarku jako córka Anieli i Władysława Stankowskich.

czytaj artykuł »

Opiekowała się trójką dzieci i miała narkotyki

25-03-2015

Kryminalni z Działdowa zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie środków odurzających. W torebce podręcznej młodej mieszkanki gminy Działdowo policjanci znaleźli dwa woreczki z amfetaminą.

czytaj artykuł »

Nabieraj i daj się nabierać!

23-03-2015

Prima Aprilis to dzień, w którym usprawiedliwione są wszystkie żarty i dowcipy a osoba, której są robione nie ma prawa się obrazić…

czytaj artykuł »

W ZS Malinowo było Zdrowo i Sportowo

22-03-2015

Zamiast na wagary lepiej na imprezę, a takiej już dawno nie było - stwierdzili gimnazjaliści zaproszeni na zmagania w Zespole Szkół w Malinowie.

czytaj artykuł »

Tak u nas wyglądało zaćmienie słońca

20-03-2015

W piętek 20 marca można było zaobserwować zaćmienie słońca. W prawdzie było całkowite, ale w Polsce widoczne było jako częściowe.

czytaj artykuł »

Mamy kolejnego laureata i finalistę konkursu

20-03-2015

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku może ponownie pochwalić się osiągnięciem dwóch uczennic, tym razem w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Historii.

czytaj artykuł »

Dzieci wiedzą: Bezpieczeństwo ważna rzecz

18-03-2015

W Niepublicznej Szkole Podstawowej w Wąpiersku duży nacisk kładzie się na bezpieczeństwo uczniów oraz związaną z nim edukację. W każdym roku szkolnym dzieci tutejszej szkoły mogą spotkać się i podzielić spostrzeżeniami na ten temat z panem policjantem.

czytaj artykuł »

Będą dalsze zmiany komunikacyjne w mieście

17-03-2015

W związku z utrudnieniami w ruchu pojazdów kilka tygodni temu ulicę Katarzyny wyłączono ze Strefy Płatnego Parkowania. Będą kolejne zmiany.

czytaj artykuł »

Lidzbark: Jubileusz 95-latki

17-03-2015

W ubiegły piątek burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Panią Małgorzatą Goszka odwiedził jedną z najstarszych mieszkanek naszego miasta, panią Klarę Miller, świętującą wspaniały jubileusz 95 urodzin.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).