Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Mediacja Metodą Rozwiązywania Konfliktów

24-10-2014

Uczniowie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie rozpoczęli w październiku kampanię antydyskryminacyjną prowadzoną pod hasłem: Tolerancja – tak, dyskryminacja – nie.

czytaj artykuł »

Nasze muzeum wśród '7 Nowych Cudów Polski'

23-10-2014

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie znalazło się w gronie zwycięzców w ogólnopolskim plebiscycie organizowanym przez miesięcznik National Geographic pt. "7 Nowych Cudów Polski"

czytaj artykuł »

Tydzień Informacji na Warmii i Mazurach

22-10-2014

20 i 21 października Młodzieżowe Centrum Kariery OHP działające w strukturze CEiPM w Elblągu zorganizowało spotkania informacyjne w ramach Tygodnia Informacyjnego na Warmii i Mazurach.

czytaj artykuł »

Klasowa integracja na wesoło w Gimnazjum nr 2

22-10-2014

W październikowe popołudnie klasa I „c” Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie wspólnie z wychowawcą Barbarą Hartfelder, nauczycielką języka polskiego Marzeną Maczytą oraz przedstawicielami rodziców uczestniczyła w klasowym przedsięwzięciu – ...

czytaj artykuł »

X edycja Programu 'Patriotyzm Wczoraj i Dziś'

22-10-2014

To już X edycja Programu „Patriotyzm Wczoraj i Dziś” – realizowanej od 2006 roku w Kozłowie inicjatywy. Tym razem w ramach Programu 18 października organizatorzy wraz z partnerami przygotowali kilkugodzinną ofertę składająca się z paru różnych elementów.

czytaj artykuł »

Hołd dla zbrodniarzy faszystowskich ?

22-10-2014

Burmistrz Działdowa Bronisław Mazurkiewicz uhonorował dwóch Niemców. Obaj byli mieszkańcami naszego miasta i… członkami SS.

czytaj artykuł »

Szkoła w Ruszkowie doczeka się nowej sali

21-10-2014

Choć oddana do użytku w październiku ubiegłego roku sala w Księżym Dworze miała być ostatnią wybudowaną przez Gminę Działdowo radni podjęli decyzję o budowie kolejnej w jednej z najstarszych szkół:

czytaj artykuł »

Mamy już 60 tysięcy odwiedzin miesięcznie!

20-10-2014

Statystyki nie kłamią: jesteśmy w czołówce mediów w powiecie działdowskim! A to wszystko dzięki Wam drodzy czytelnicy! Dziękujemy!

czytaj artykuł »

Sąd ogłosił upadłość firmy Kornas

19-10-2014

Sąd Rejonowy w Koszalinie ogłosił upadłość wykonawcy działdowskiego Aquaparku. Co to oznacza dla Działdowa i czy dalej grozi nam proces ze strony firmy Kornas?

czytaj artykuł »

Park i nowa siedziba MDK odebrane

18-10-2014

Prace remontowo - adaptacyjne w budynku po byłym "Medyku" i w parku HDK dobiegły końca. W dniu 15 października obiekty przeszły odbiór techniczny. Otwarcie nowej siedziby MDK i MBP nastąpi 6 listopada.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).