Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Dbaj o bezpieczeństwo! Pamiętaj o odblasku!

28-10-2014

Każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, ma obowiązek używania elementów odblaskowych.

czytaj artykuł »

Sala przy Zespole Szkół Numer 1 została otwarta

26-10-2014

Przy Zespole Szkół Numer 1 w Działdowie otwarto nowy, imponujący obiekt sportowy. To już ostatnia sala gimnastyczna w powiecie działdowskim jaka wybudowana została przez organ prowadzący szkoły, czyli Starostwo Powiatowe.

czytaj artykuł »

Mława: trzy osoby w szpitalu po zjedzeniu ciastek

25-10-2014

Były w nich narkotyki. Policja ustaliła personalia dwóch mężczyzn, którzy przynieśli je do lokalu znajdującego się w centrum miasta.

czytaj artykuł »

Mławska prokuratura: Wardęga niewinny!

25-10-2014

Prokuratura Rejonowa w Mławie miesiąc temu otrzymała zawiadomienie od – jak się udało ustalić – osoby spoza powiatu mławskiego, o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłego ucznia mławskiego I LO – Sylwestra Adama Wardęgi, którego film z psem-pająkiem stał się hitem internetu. ...

czytaj artykuł »

Skatepark doczeka się wymaganego remontu

24-10-2014

Kilka dni po emisji na Portalu Moje Działdowo reportażu o rozpadającym się skateparku burmistrz obiecał skejtom jego generalny remont.

czytaj artykuł »

Mediacja Metodą Rozwiązywania Konfliktów

24-10-2014

Uczniowie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie rozpoczęli w październiku kampanię antydyskryminacyjną prowadzoną pod hasłem: Tolerancja – tak, dyskryminacja – nie.

czytaj artykuł »

Nasze muzeum wśród '7 Nowych Cudów Polski'

23-10-2014

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie znalazło się w gronie zwycięzców w ogólnopolskim plebiscycie organizowanym przez miesięcznik National Geographic pt. "7 Nowych Cudów Polski"

czytaj artykuł »

Tydzień Informacji na Warmii i Mazurach

22-10-2014

20 i 21 października Młodzieżowe Centrum Kariery OHP działające w strukturze CEiPM w Elblągu zorganizowało spotkania informacyjne w ramach Tygodnia Informacyjnego na Warmii i Mazurach.

czytaj artykuł »

Klasowa integracja na wesoło w Gimnazjum nr 2

22-10-2014

W październikowe popołudnie klasa I „c” Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie wspólnie z wychowawcą Barbarą Hartfelder, nauczycielką języka polskiego Marzeną Maczytą oraz przedstawicielami rodziców uczestniczyła w klasowym przedsięwzięciu – ...

czytaj artykuł »

X edycja Programu 'Patriotyzm Wczoraj i Dziś'

22-10-2014

To już X edycja Programu „Patriotyzm Wczoraj i Dziś” – realizowanej od 2006 roku w Kozłowie inicjatywy. Tym razem w ramach Programu 18 października organizatorzy wraz z partnerami przygotowali kilkugodzinną ofertę składająca się z paru różnych elementów.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).