Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Podaruj Konradowi 1% swojego podatku

13-01-2015

Konrad Wiśniewski od urodzenia zmaga się z nieuleczalną chorobą genetyczną – zespołem Alagille`a. Wewnątrzwątrobowa cholestaza uszkodziła chłopcu wątrobę przez co rozwój całego organizmu jest nieprawidłowy.

czytaj artykuł »

Klient nasz cham

13-01-2015

Dlaczego klienci działdowskich sklepów i hipermarketów traktują personel, a w szczególności kasjerki i kasjerów jak ludzi gorszej kategorii?

czytaj artykuł »

WOŚP: Zebraliśmy ponad 23 tysiące złotych!

12-01-2015

Niedzielne wichury nie zniechęciły ani wolontariuszy ani wrzucających pieniądze do ich puszek przechodniów, ani biorących udział w licytacji.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Galę Katarzynki 2015

12-01-2015

Już w najbliższą sobotę poznamy kolejnych laureatów działdowskich "Oscarów", czyli statuetek Katarzynki. Uroczystość uświetni koncert Katarzyny Groniec.

czytaj artykuł »

Dlaczego nie było porządnego Sylwestra?

07-01-2015

Cześć mieszkańców Działdowa poczuła się zawiedziona brakiem porządnej zabawy sylwestrowej w mieście. Czemu powitanie Nowego Roku było tak ubogie?

czytaj artykuł »

Ile będzie zarabiał v-ce burmistrz Działdowa?

05-01-2015

Jaka będzie pensja Andrzeja Wiśniewskiego i czy jego zarobki będą wyższe, czy niższe od Ryszarda Duchny? Tą kwestią zainteresowali się opozycyjni radni Rady Miasta Działdowo.

czytaj artykuł »

Sporu o modlitwę na sesji ciąg dalszy

05-01-2015

Radni mają bardzo pracowity okres: od miesiąca zajmują się głównie modlitwą… I tym, czy na sesjach Rady Miasta jest na nią czas i miejsce.

czytaj artykuł »

Radny Kociela proponuje zmiany w Urzędzie

03-01-2015

Już pierwsza sesja Rady Miasta przyniosła pierwsze propozycje zmian. Jedną z nich jest zmiana… ustawienia stołów na Sali konferencyjnej Urzędu Miasta zaproponowana przez radnego Zbigniewa Kocielę. Wtedy została odłożona z powodu ważniejszych spraw, ale powróciła na ostatniej sesji:

czytaj artykuł »

Z nowym przewodnikiem po powiecie w 2015 rok

03-01-2015

Opis struktury, historii, walorów przyrodniczych powiatu działdowskiego oraz ciekawych, bardziej lub mniej znanych miejsc i 70 miejscowości usytuowanych na tym terenie, to zawartość nowego przewodnika Benedykta Zygfryda Perzyńskiego „Znane i mniej znane. Ciekawe miejsca i miejscowości w powiecie ...

czytaj artykuł »

Do Działdowa wrócił Sąd Rejonowy

03-01-2015

Od pierwszego stycznia swoją działalność wznowiło 41 sądów rejonowych w tym na Warmii i Mazurach: w Działdowie i Piszu.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).