Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Co dalej z salą kinową w Działdowie?

21-06-2015

Nowa siedziba MDK nie nadaje się do organizacji imprez, ani projekcji filmów szerszej widowni. Czy doczekamy się wreszcie kina cyfrowego?

czytaj artykuł »

Mateusz Rutkowski w czołówce mistrzostw kraju

20-06-2015

Mateusz Rutkowski wziął udział w zmaganiach najlepszych zawodników w kategorii żaków. Impreza odbyła się w Międzyzdrojach. W eliminacjach działdowianin pokonał 3 do 0 Huberta Kośkiewicza, a także 3 do 2 Bartosza Frączka.

czytaj artykuł »

XI Spartakiada ,,Z WIOSNĄ PO ZDROWIE”

19-06-2015

Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno - Wychowawczy w Działdowie, placówka Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Działdowie organizuje w dniach 22 - 24 czerwca 2015 roku XI Spartakiadę ,,Z WIOSNĄ PO ZDROWIE” dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie ...

czytaj artykuł »

Dziennikarze solidaryzują się z rodziną Łukasza

19-06-2015

Fundacja Grand Press organizuje zbiórkę pieniężną, z której całość uzyskanych środków przekaże rodzinie Łukasza Masiaka.

czytaj artykuł »

Zapraszamy do udziału w akcji 'Krew dla Polski'

18-06-2015

VIII edycja akcji "Krew dla Polski" odbędzie się 27 czerwca w godzinach 8.00 - 14.00 przy supermarkecie Intermarche w Działdowie.

czytaj artykuł »

Znamy datę pogrzebu zabitego dziennikarza

18-06-2015

Łukasz Masiak zostanie pochowany w sobotę 20 czerwca na cmentarzu parafialnym przy kościele św. Wawrzyńca. Msza pogrzebowa zostanie odprawiona o godzinie 11.00.

czytaj artykuł »

Negatywne zjawiska społeczne pogłębiają się

17-06-2015

Na ostatniej sesji Rady Miasta poruszony został temat ubożenia społeczeństwa i związanych z tym negatywnych zjawisk społecznych.

czytaj artykuł »

95 lecie harcerstwa na ziemi działdowskiej

16-06-2015

W dniach 12-14 czerwca harcerze Hufca ZHP Działdowo im. hm Stanisława Sieradzkiego „Śwista” oraz zaproszeni goście brali udział w święcie hufca. Humory dopisywały, bo zabawa zapowiadała się wyśmienicie, a bezchmurne niebo i palące słońce mówiły, że pogoda będzie sprzyjać. Miejscem ...

czytaj artykuł »

Tak było na lidzbarskich kabaretach

16-06-2015

W piątkowy wieczór scena na małym jeziorku grzmiała od salw śmiechu i dobrej zabawy, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku zorganizował wieczór Kabaretowy.

czytaj artykuł »

Dlaczego Rada Seniorów działa „nie tak”?

16-06-2015

Dlaczego Rada Seniorów działa „nie tak”? Takie pytanie na ostatniej sesji Rady Miasta Działdowo zadał burmistrzowi Radny Marian Odachowski.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).