Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zapraszamy do Lidzbarka na wielką majówkę!

27-04-2015

Burmistrz Lidzbarka i Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku serdecznie zapraszają na Wielką Majówkę do Lidzbarka. Ruszamy 1 maja 2015 od 14.00 przy scenie plenerowej przy jeziorku.

czytaj artykuł »

Ten budynek straszy. Co na to nadzór budowlany?

25-04-2015

Co z rozgrzebanym budynkiem po byłej noclegowni PKP w Działdowie? Tematem zainteresował się radny Bogdan Kaszubski.

czytaj artykuł »

‘Zastanowimy się, jak powiesić radnych…’

24-04-2015

Radni poprzedniej kadencji już wiszą, a dokładniej: ich podobizny ozdabiają ścianę sali konferencyjnej. Nowi radni oczekują tego samego.

czytaj artykuł »

Wkrótce w Mławie gala mieszanych sztuk walki

23-04-2015

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Amatorskiego MMA „Puchar Pamięci Obrońców Mławy” mają przyciągnąć setki zawodników z całego kraju. Impreza otrzymała dofinansowanie.

czytaj artykuł »

Powołano Federację UTW Warmii i Mazur

21-04-2015

W poniedziałek 20 kwietnia w Olsztynie doszło do ważnego wydarzenia. Osiem Uniwersytetów Trzeciego Wieku województwa Warmińsko-mazurskiego powołało do życia Federację Uniwersytetów Trzeciego Wieki Warmii i Mazur.

czytaj artykuł »

Konary do przycięcia, gniazda do usunięcia

20-04-2015

Niebezpieczne, stare konary i mnóstwo gniazd nad chodnikami to problem znany od lat, który pilnie trzeba rozwiązać, m. in. na ul. św. Wojciecha.

czytaj artykuł »

Uczniowie Gimnazjum nr 2 posłami na Sejm RP

20-04-2015

Działania uczniów z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie zmierzające do uzyskania mandatów posłów Sejmu Dzieci i Młodzieży zakończyły się sukcesem. Jan Murawski i Mateusz Pawlak w dniu 1 czerwca 2015 roku zasiądą w ławach sejmowych jako posłowie ...

czytaj artykuł »

Obejrzyj film i zostań studentem UTW w Działdowie

20-04-2015

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Działdowie obchodzi w tym roku dziesięciolecie istnienia. Ta skupiająca około 250 członków organizacja pożytku publicznego posiada wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla swoich słuchaczy.

czytaj artykuł »

Z uczniami rozmawiali o bezpieczeństwie w sieci

20-04-2015

Jak poruszać się w sieci i czego unikać, aby zachować maksimum bezpieczeństwa, to jeden z tematów spotkania policjantów z młodzieżą. Podczas zajęć omówiono temat zagrożeń, na które jest narażony użytkownik Internetu, zachowania poufności danych oraz to, jakim postępowaniem wobec innych ...

czytaj artykuł »

Członkowie POPPD obradowali po raz trzeci

17-04-2015

Członkowie Porozumienia Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego dyskutowali o swojej działalności. Na spotkaniu obecni byli także reprezentanci władz gminnych i powiatowych. W trakcie obrad padła propozycja ze strony burmistrza Działdowa, by jeden z wolnych budynków należących do ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).