Dziś jest Środa, 13 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Łucja, Otylia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zobacz jak działa Akademia Bystrzaków [FILM]

20-10-2017

W szkołach na terenie Gminy Działdowo trwa program Akademia Bystrzaków realizowany w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

czytaj artykuł »

Działdowski Budżet Obywatelski

19-10-2017

W tegorocznym Budżecie obywatelskim działdowianie zdecydowali, że najbardziej potrzebują chodników i rozbudowy siłowni.

czytaj artykuł »

Będą 3 nowe drogi w Gminie Działdowo [FILM]

18-10-2017

Gmina Działdowo podpisała z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa (dawną Agencją Nieruchomości Rolnej) umowy na budowę trzech dróg na osiedlach popegeerowskich: Rudolfowie, Turzy Wielkiej i Grzybinach.

czytaj artykuł »

Studenci UTW w Lidzbarku zainaugurowali rok [FILM]

18-10-2017

Lidzbarscy seniorzy zainaugurowali pierwszy rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Uroczystość została połączona z koncertem dla słuchaczy, wręczeniem indeksów oraz z debiutem Ogólnopolskiej Karty Seniora.

czytaj artykuł »

Trwa montaż zabytkowych organów w Rybnie

18-10-2017

Zgodnie z nauką Kościoła organy piszczałkowe powinny być w każdej świątyni. Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie doczeka się zabytkowych, 27 – głosowych organów.

czytaj artykuł »

Spotkanie z Mirosławem Hermaszewskim w Rybnie

18-10-2017

W czwartek, 12 października w sali OSP w Rybnie odbyło się spotkanie z generałem Mirosławem Hermaszewskim – pierwszym i jedynym polskim kosmonautą. Spotkanie zostało sfinansowane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach cotygodniowych spotkań astronomicznych z seniorami. ...

czytaj artykuł »

Auto w rowie, matka z niemowlakiem w szpitalu

18-10-2017

Policjanci z Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem osobowej vectry. Kierujący autem uderzył w znak drogowy, a następnie pojazd wpadł do rowu. W samochodzie oprócz kierowcy znajdowało się dwoje pasażerów, w tym 6-miesięczne dziecko. Niemowlę wraz z matką przebywa

czytaj artykuł »

Jaworowicz o sporze działdowskich sąsiadów

17-10-2017

W Sprawie dla reportera ukazał się materiał o sąsiedzkim sporze, który w niejednym już programie telewizyjnym „rozsławia” Działdowo. Obejrzyj go.

czytaj artykuł »

Namawiali do zerwania łańcuchów [FILM]

17-10-2017

Lidzbark po raz trzeci wziął udział w ogólnopolskim wydarzeniu „Zerwijmy łańcuchy”, czyli proteście przeciwko stałemu trzymaniu psów na uwięzi.

czytaj artykuł »

Muzyczne Zaduszki - PLATEAU AKUSTYCZNIE

17-10-2017

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza na koncert Muzyczne Zaduszki z udziałem zespołu PLATEAU. Wydarzenie odbędzie się 28 października o godz. 18.00, w sali widowiskowej MDK przy ul. Jagiełły 13.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).