Dziś jest Sobota, 19 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Bolesław, Emilia, Jan, Ludwik
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Przedszkolaki z wizytą u policjantów

02-06-2017

Czym zajmuje się Policja, jak wygląda stanowisko pracy policjanta i w co wyposażony jest funkcjonariusz – o tym m.in. mogły przekonać się przedszkolaki z Działdowa podczas wizyty w miejscowej jednostce Policji.

czytaj artykuł »

Policja sprawdziła stan trzeźwości burmistrza [FILM]

02-06-2017

Komenda Policji otrzymała od gminy miejskiej 3 alkotesty. Dwa sprawdzą się w terenie, trzeci będzie dostępny na komendzie do testów "na żądanie".

czytaj artykuł »

13-latek potrącony w drodze do szkoły

01-06-2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia rowerzysty. 13-letni cyklista w drodze do szkoły został potrącony przez samochód osobowy. Nieprzytomnemu chłopcu pierwszej pomocy udzielali będący na miejscu policjanci. W stanie ciężkim został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym ...

czytaj artykuł »

Działdowscy mundurowi na podium w kręglach

01-06-2017

Z okazji przypadającego w czerwcu Międzynarodowego Dnia Honorowych Dawców Krwi, w Działdowie odbyły się Mistrzostwa w Kręglach Krwiodawców. Drugie miejsce na podium zajęła drużyna służb mundurowych z Działdowa.

czytaj artykuł »

Policja w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

01-06-2017

O bezpieczeństwie na drodze, w domu i zachowaniu ostrożności w kontaktach z nieznajomymi z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Działdowie rozmawiała policjantka z miejscowej jednostki Policji.

czytaj artykuł »

Promocja książki Dariusza Piotrowicza

01-06-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na spotkanie autorskie z Panem Dariuszem Piotrowiczem dotyczące jego książki pt. „Ochotnicze Straże Pożarne na Działdowszczyźnie. Zarys dziejów do 1939 r.”.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na festyn z okazji Dnia Dziecka

01-06-2017

W najbliższą niedzielę 4 czerwca, odbędzie się VII Miejsko-Powiatowy Rodzinny Festyn Caritas z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, nie tylko dla najmłodszych.

czytaj artykuł »

„Majówka z Baseballem” w Działdowie

01-06-2017

Nareszcie pogoda spisała się na medal tak jak startujący w pierwszych w tym roku na powietrzu zawodach w Działdowie baseballiści z Miłomłyna, Bratiana, Zajączkowa Lubawskiego i Działdowa.

czytaj artykuł »

25-lecie Gm. Działdowo. Część 2 - Koncert Gwiazdy [FILM]

31-05-2017

Wielkie obchody 25-lecia Gminy Działdowo to wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i całych rodzin. To również koncert gwiazdy: Zenona Martyniuka.

czytaj artykuł »

25-lecie Gm. Działdowo. Część 1 - Turniej Rodzin [FILM]

30-05-2017

Gmina Działdowo obchodzi 25-lecie istnienia. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji dla mieszkańców w każdym wieku.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).