Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Było ich trzech i każdy posiadał narkotyki

21-07-2017

Trzej mężczyźni zostali zatrzymani przez policyjny patrol na terenie miasta Działdowo z narkotykami. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Trzy kolizje w powiecie w ciągu jednego dnia

21-07-2017

W środę 19 lipca br. doszło do trzech kolizji na drogach powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Dwie osoby ranne po uderzeniu w drzewo

20-07-2017

Samochód na drzewie i dwie osoby uwięzione w aucie, to widok który zastali policjanci interweniujący w związku ze zgłoszeniem o zdarzeniu drogowym na jednej z dróg w gminie Działdowo. Kierujący golfem będąc wyprzedzanym przez inny samochód chciał wyprzedzić jadącego przed nim fiata. Gdy ...

czytaj artykuł »

W Wysokiej odbył się festyn sportowo-rekreacyjny

19-07-2017

15 lipca w Wysokiej odbył się festyn sportowo-rekreacyjny.

czytaj artykuł »

Mariusz Bonaszewski i Janina Dzenis (FILM 360)

18-07-2017

Mariusz Bonaszewski w ramach Powiatowych Wieczorów z Poezją czytał wiersze Janiny Dzenis. Obejrzyj film i usiądź przy stoliku razem z nimi.

czytaj artykuł »

Po interwencji sąsiadki na ratunek 80-letniej kobiecie

17-07-2017

Policjanci prewencji pomogli starszej kobiecie. 80-latka nie otwierała drzwi i przez cały dzień nie wychodziła z domu. Zaniepokojona tym faktem sąsiadka o sytuacji poinformowała policję. Mieszkankę gminy Iłowo-Osada przewieziono do szpitala.

czytaj artykuł »

Spadła ze skutera bo była nietrzeźwa

17-07-2017

Działdowscy policjanci interweniowali w sprawie wywróconego skutera, który przez chwilę blokował ruch pojazdów na drodze. W czasie wyjaśniania okoliczności zdarzenia policjanci ustalili, że kierującą skuterem upadła z jednośladu doznając lekkich obrażeń ciała. Kobieta nie posiadała

czytaj artykuł »

Działania "prędkość" na terenie powiatu

17-07-2017

W ostatni weekend policjanci z całej Polski uczestniczyli w działaniach prędkość. Również funkcjonariusze naszego powiatu włączyli się czynnie w akcję dokonując pomiaru prędkości kierujących pojazdami przemieszczającymi się drogami naszego terenu. Łącznie policjanci ujawnili 67 przekroczeń ...

czytaj artykuł »

Nietrzeźwy motorowerzysta zatrzymany

17-07-2017

Wpadł podczas kontroli drogowej. Jechał motorowerem i został zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że był nietrzeźwy.

czytaj artykuł »

Na podwójnym gazie i wbrew zakazowi

17-07-2017

Działdowscy policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Kierujący jednym z pojazdów odjechał z miejsca zdarzenia. Okazało się, że był on nietrzeźwy, a do tego obowiązywał go zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).