Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Tak spędziliśmy majówkę w Lidzbarku

05-05-2015

Plener malarski i przegląd zespołów weselnych to tylko niektóre z atrakcji w jakich wzięli udział mieszkańcy Lidzbarka podczas weekendu majowego.

czytaj artykuł »

‘Młodzi głosują’ w Gimnazjum nr 2 w Działdowie

05-05-2015

Działdowska „Dwójka” bierze udział w ogólnopolskim programie Centrum Edukacji Obywatelskiej pod hasłem „Młodzi głosują”.

czytaj artykuł »

Finaliści Master Chef i Hell’s Kitchen w Malinowie

05-05-2015

W minioną środę, czworo młodych i już znanych kucharzy: Karina Zuchora finalistka popularnego programu kulinarnego Master Chef, Arkadiusz Klimkiewicz półfinalista pierwszej edycji programu Hell's Kitchen, Piotr Ostrowski absolwent Zespołu Szkół w Malinowie i pasjonat kulinarny, Sous Chef w

czytaj artykuł »

Na zawsze opuścili szkolne mury

05-05-2015

W piątek, 24 kwietnia, w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie, w pięknym stylu pożegnano uczniów klas maturalnych. W tym roku klasy hotelarskie i gastronomiczne opuścił rocznik 1995.

czytaj artykuł »

Zakładanie ogrodów - druga część porad

04-05-2015

Przygotowanie gleby, zakup krzewów, dobór odpowiednich gatunków i odmian. Jeżeli opracowaliśmy już plan zagospodarowania przystępujemy do działania.

czytaj artykuł »

SP w Turzy Wielkiej ma swój sztandar

04-05-2015

W piętek 24 kwietnia 2015 roku Szkoła Podstawowa w Turzy Wielkiej otrzymała sztandar w dziesiątą rocznicę nadania szkole im. ks. St. W. Frelichowskiego. Sztandar został ufundowany dzięki inicjatywie członków Rady Sołeckiej Wsi Turza Wielka.

czytaj artykuł »

‘Nie stresuj się’ - czy to w ogóle możliwe?

01-05-2015

Po raz kolejny w Działdowie odbyła się konferencja "Stres w zawodzie nauczyciela". Szerokie grono gości (nie tylko nauczycieli) wysłuchało wystąpień i prezentacji, wzięło udział w dyskusjach, a także skorzystało z możliwości zbadania się. W spotkaniu uczestniczyło 150 osób.

czytaj artykuł »

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

29-04-2015

Kwiecień dla wielu uczniów ze szkół powiatu działdowskiego minął pod znakiem zmagań w eliminacjach turniejowych dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Poszczególne etapy odbywały się na szczeblu szkoły, gminy a następnie powiatu. Zwycięzcy ostatniego etapu wezmą udział w eliminacjach ...

czytaj artykuł »

Czy Działdowo zamieni boiska na bloki?

30-04-2015

To nie żart. Ustępująca Rada Miasta podjęła uchwałę, dopuszczającą taką możliwość. Co na to obecne władze miasta?

czytaj artykuł »

Projekt 'Młody Obywatel' w Burkacie

27-04-2015

„Młody Obywatel” to program edukacyjny prowadzony przez Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Fundację BGK. Celem programu jest promowanie wiedzy na temat społeczności lokalnej oraz pokazanie sposobów, dzięki którym uczestnicy mogą aktywnie działać w swoim najbliższym otoczeniu.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).