Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

95 lecie harcerstwa na ziemi działdowskiej

16-06-2015

W dniach 12-14 czerwca harcerze Hufca ZHP Działdowo im. hm Stanisława Sieradzkiego „Śwista” oraz zaproszeni goście brali udział w święcie hufca. Humory dopisywały, bo zabawa zapowiadała się wyśmienicie, a bezchmurne niebo i palące słońce mówiły, że pogoda będzie sprzyjać. Miejscem ...

czytaj artykuł »

Tak było na lidzbarskich kabaretach

16-06-2015

W piątkowy wieczór scena na małym jeziorku grzmiała od salw śmiechu i dobrej zabawy, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku zorganizował wieczór Kabaretowy.

czytaj artykuł »

Dlaczego Rada Seniorów działa „nie tak”?

16-06-2015

Dlaczego Rada Seniorów działa „nie tak”? Takie pytanie na ostatniej sesji Rady Miasta Działdowo zadał burmistrzowi Radny Marian Odachowski.

czytaj artykuł »

Będziemy musieli zwrócić MILION złotych dotacji?

15-06-2015

Stworzone na Żwirki i Wigury tereny pod inwestycje to trup, którego znalazłem w szafie po objęciu stanowiska burmistrza – stwierdza burmistrz Grzegorz Mrowiński.

czytaj artykuł »

Działdowo z siecią szerokopasmowego internetu

11-06-2015

Orange Polska do końca czerwca zakończy budowę sieci szerokopasmowego internetu w Działdowie. Dzięki tej inwestycji ponad 1371 gospodarstw domowych zlokalizowanych na terenie miasta znajdzie się w zasięgu szybkiego internetu. Tego wszystkiego dowiedzieliśmy się z konferencji zorganizowanej w ...

czytaj artykuł »

Projekt z 'Dwójki" na ogólnopolskiej prezentacji

11-06-2015

Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych odbywa się corocznie w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Jej celem jest podsumowanie działań aktywnych szkół realizujących z pasją i zaangażowaniem działania na rzecz swojego otoczenia i lokalnej społeczności.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na rajd 'Odjazdowy Bibliotekarz 2015!'

11-06-2015

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie serdecznie zaprasza wszystkich bibliotekarzy, czytelników, pasjonatów książki oraz rowerów na wspólny rajd rowerowy!

czytaj artykuł »

Nowoczesne Impulsy ruszyły w trasę

11-06-2015

Każdy z 12 nowoczesnych elektrycznych zespołów trakcyjnych ma po 206 miejsc siedzących w układzie otwartym oraz po 325 miejsc stojących.

czytaj artykuł »

Gimnazjaliści z „Dwójki” posłami na Sejm RP

10-06-2015

Uczniowie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie w dniu 1 czerwca 2015 r. uczestniczyli w XXI Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Jan Murawski oraz Mateusz Pawlak zasiedli w parlamencie obok innych uczniów ze szkół całej Polski.

czytaj artykuł »

‘Wycieczka moich marzeń’ w Gimnazjum nr 2

07-06-2015

30 maja odbył w Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły się konkurs dla klas III „Wycieczka moich marzeń”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).