Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

21-12-2014

Policjanci z Nidzicy odnaleźli zaginionego 59-latka w ośrodku dla osób bezdomnych. Cały i zdrowy został przekazany rodzinie.

czytaj artykuł »

W Mławie wybory zostaną powtórzone

17-12-2014

Pełnomocnik Komitetu Wyborczego Wyborców Sławomira Kowalewskiego złożyła protest wyborczy do Sądu Okręgowego w Płocku.

czytaj artykuł »

Uczniowie z „Dwójki” na festiwalu ‘Młodzi i media’

17-12-2014

Od trzech lat uczniowie z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie biorą udział w programie Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundacji Evens „Włącz się. Młodzi i media”. Główny cel programu to rozwijanie kompetencji medialnych młodzieży.

czytaj artykuł »

Prezesi Startu - Kombet złożyli rezygnacje

16-12-2014

Z dniem 12 grudnia 2014 roku z funkcji Prezesa Klubu Sportowego Start-Kombet Działdowo zrezygnował Pan Czesław Kozłowski, a z funkcji wiceprezesów Panowie: Józef Obrębski i Krzysztof Mostek.

czytaj artykuł »

Andrzej Wiśniewski zastępcą burmistrza

15-12-2014

Dotychczasowy zastępca burmistrza Lidzbarka Welskiego będzie zastępcą burmistrza Działdowa, poinformował o tym burmistrz Grzegorz Mrowiński.

czytaj artykuł »

Burmistrz Grzegorz Mrowiński złożył ślubowanie

12-12-2014

W poniedziałek 8 grudnia odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta Działdowo. Jej głównym punktem było zaprzysiężenie nowego burmistrza - Grzegorza Mrowińskiego.

czytaj artykuł »

Czy wiesz co oznacza słowo wigilia?

09-12-2014

Polskich obrzędów i zwyczajów związanych z tym szczególnym czasem jest wiele. Jaka jest historia jednego z najpiękniejszych dni w roku?

czytaj artykuł »

Ranking najgorszych prezentów

09-12-2014

Durnostójki, sweter w romby i żywe zwierzęta. Co jeszcze działdowianie uważają za najgorszy mikołajkowy prezent?

czytaj artykuł »

Z muszkieterami zebraliśmy ponad 97 litrów krwi!

09-12-2014

Ponad 97 litrów krwi oddali mieszkańcy dziewięciu miejscowości z Warmii i Mazur, w których odbyły się zbiórki krwi w ramach tegorocznej edycji kampanii „Zbieramy krew dla Polski”. Spośród nich najwięcej krwi oddano w Szczytnie, Działdowie i Morągu. Akcja honorowego krwiodawstwa została ...

czytaj artykuł »

Działdowianie na Biegu Świętych Mikołajów

09-12-2014

Niedzielny poranek, godzina 6:00, ekipa z Działdowa wyjeżdża do Torunia, gdzie organizowany jest BIEG ŚWIĘTYCH MIKOŁAJÓW. Na miejscu spotykamy ludzi ubranych na czerwono, w czerwonych czapkach biegających po mieście - takich wariatów było w tym dniu w Toruniu ok. 4 000. Start biegu na dystansie ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).