Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Dzień Samorządowca w Lidzbarku

07-06-2015

27 maja uchwalony został przez Sejm RP w 2000 roku DNIEM SAMORZĄDOWCA. Ta historyczna data wiąże się z wejściem w życie ustawy z dnia 8 marca 1999r. o samorządzie terytorialnym i jednocześnie pierwszymi wyborami do samorządu terytorialnego.

czytaj artykuł »

Pozory mylą, dowód nie

07-06-2015

„Pozory mylą, dowód nie” to ogólnopolska kampania mająca zwrócić uwagę, że przy zakupie alkoholu dorosły wygląd nie oznacza dojrzałości.

czytaj artykuł »

Świerszczychrząszcz i Szampanek w Lidzbarku

03-06-2015

Burmistrz Lidzbarka oraz Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku zapraszają na Wieczór Kabaretowy.

czytaj artykuł »

Odłóżmy likwidację barier dla niepełnosprawnych

02-06-2015

Na ostatniej sesji Rady Miasta Działdowo poruszony został temat niwelowania barier architektonicznych dla niepełnosprawnych. Jeden z radnych zaproponował odłożenie w czasie zadania na kwotę 240 tysięcy złotych, sfinansowanego ze środków własnych.

czytaj artykuł »

Dzień Dziecka w Lidzbarku

02-06-2015

W tym roku Dzień Dziecka w Lidzbarku obchodziliśmy 31 maja. W Parku sportowo-rekreacyjnym przy Małym Jeziorku zebrało się mnóstwo dzieci, na które czekało wiele bezpłatnych atrakcji.

czytaj artykuł »

Śmieje się dziecko – Śmieje się cały świat

02-06-2015

Działania zostały przeprowadzone na terenie miasta Działdowo 1 czerwca 2015r. W tym dniu odbył się Happening ulicami miasta pod hasłem „Śmieje się dziecko – Śmieje się cały świat”. Głównym organizatorem inicjatywy było Gimnazjum nr 2 przy ul. Sportowej w Działdowie. W samym przemarszu ...

czytaj artykuł »

Złe wieści: nie wygramy z firmą Kornas

01-06-2015

Działdowski Aquapark wciąż odbija się czkawką: Burmistrz Grzegorz Mrowiński szanse na wygranie procesu z firmą Kornas ocenia na 2%.

czytaj artykuł »

Święto szkoły z klasą w Szkole Podstawowej nr 3

01-06-2015

Święto szkoły z klasą – pod takim hasłem obchodzone były w ubiegłą sobotę uroczystości związane z 29. rocznicą nadania imienia Szkole Podstawowej numer 3 w Działdowie.

czytaj artykuł »

Ruszyły pierwsze wykłady z rękodzieła

29-05-2015

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku ruszyły już pierwsze wykłady z rękodzieła artystycznego w ramach Akcji Akademia Sztuki Ludowej. Akademia w miesiącach czerwiec -wrzesień swoim zasięgiem obejmie nie tylko Lidzbark ale także miejscowości Gminy Lidzbark.

czytaj artykuł »

Dzień Matki w MGOK Lidzbark

29-05-2015

We wtorek 26 maja Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku przygotował piękny koncert dla wszystkich mam - w dniu ich święta.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).