Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Uczniowie z wizytą w Hilton Warsaw Hotel

30-03-2015

W środę, 25 marca, pierwsza klasa technikum hotelarskiego z Zespołu Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie odbyła wizytę studyjną w pięciogwiazdkowym hotelu Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre.

czytaj artykuł »

Działdowianie na meczu w Barcelonie

30-03-2015

W niedzielę 22 marca w Barcelonie na Camp Nou odbyło się Gran Derbi (El Clásico) pomiędzy FC Barcelona – Real Madryt. Na stadionie zasiadło 98 tysięcy 760 osób i nie zabrakło wśród nich kibiców FC Barcelony z Działdowa.

czytaj artykuł »

Tak się uczą chemii w LO w Rybnie

25-03-2015

Liceum Ogólnokształcące im. bp. Jana Chrapka w Rybnie oferuje uczniom możliwość realizacji przedmiotów przyrodniczych i j. angielskiego w zakresie rozszerzonym. Z tego powodu 19.03.2015 r. zostało zawarte porozumienie pomiędzy Dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego im. bp. Jana Chrapka w

czytaj artykuł »

'Opowieści o podróżach' – Dania

25-03-2015

W czwartek 19 marca o godzinie 16.00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Lidzbarku odbyło się już siódme spotkanie z cyklu „Opowieści o podróżach”. Na kolejną wyprawę zabrali nas państwo Teresa i Zbigniew Sieniccy. Kierunek podróży – Dania – państwo położone w Europie Północnej, ...

czytaj artykuł »

95 urodziny mieszkanki Bryńska

25-03-2015

W sobotę 21 marca swoje 95 urodziny obchodziła mieszkanka Bryńska pani Władysława Wysocka. Pani Władysława urodziła się w 1920 roku w Lidzbarku jako córka Anieli i Władysława Stankowskich.

czytaj artykuł »

Opiekowała się trójką dzieci i miała narkotyki

25-03-2015

Kryminalni z Działdowa zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie środków odurzających. W torebce podręcznej młodej mieszkanki gminy Działdowo policjanci znaleźli dwa woreczki z amfetaminą.

czytaj artykuł »

Nabieraj i daj się nabierać!

23-03-2015

Prima Aprilis to dzień, w którym usprawiedliwione są wszystkie żarty i dowcipy a osoba, której są robione nie ma prawa się obrazić…

czytaj artykuł »

W ZS Malinowo było Zdrowo i Sportowo

22-03-2015

Zamiast na wagary lepiej na imprezę, a takiej już dawno nie było - stwierdzili gimnazjaliści zaproszeni na zmagania w Zespole Szkół w Malinowie.

czytaj artykuł »

Tak u nas wyglądało zaćmienie słońca

20-03-2015

W piętek 20 marca można było zaobserwować zaćmienie słońca. W prawdzie było całkowite, ale w Polsce widoczne było jako częściowe.

czytaj artykuł »

Mamy kolejnego laureata i finalistę konkursu

20-03-2015

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku może ponownie pochwalić się osiągnięciem dwóch uczennic, tym razem w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Historii.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).