Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Wracamy do starych godzin pracy Urzędu Gminy

01-07-2015

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo radni zdecydowali, że ich urząd nie będzie więcej pracował w zmienionych godzinach. Dlaczego? Bo nie ma takiej potrzeby!

czytaj artykuł »

Oddawaliśmy krew, by ratować życie

01-07-2015

W sobotę 27 czerwca 52 mieszkańców Działdowa oddało ponad 23 litry krwi w ramach VIII edycji kampanii „Zbieramy Krew dla Polski”.

czytaj artykuł »

Boiska przy Świerkowej pozostaną tam, gdzie są

01-07-2015

Ustępująca Rada Miasta podjęła uchwałę, dopuszczającą możliwość likwidacji orlików na Świerkowej. Burmistrz raz jeszcze uspokaja: obecne władze miasta nie mają takich planów.

czytaj artykuł »

KWP: Zobacz spot. I przeżyj.

01-07-2015

W ubiegłym roku policjanci z Warmii i Mazur zainicjowali kampanię „Zobacz. Przeżyj”. Dla poprawy bezpieczeństwa nad wodą przypominamy spot, promujący akcję.

czytaj artykuł »

Chcesz być rycerzem? Przyłącz się do nas!

01-07-2015

Rozpoczął się nabór do lokalnego Bractwa Rycerskiego Świętej Katarzyny Ziemi Działdowskiej. Rycerze szukają nowych twarzy już od 6 roku życia!

czytaj artykuł »

Skradziono wóz strażacki OSP Kraszewo

30-06-2015

O tym, że głupota ludzka nie ma granic, przekonali się w nocy ze środy na czwartek strażacy z OSP Kraszewo w powiecie ciechanowskim. Ktoś ukradł im z garażu samochód, który wykorzystywali w ratownictwie drogowo - technicznym.

czytaj artykuł »

MGOK rusza na wakacyjny objazd gminy

30-06-2015

Rozpoczęły się wakacje, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury ze swoją ofertą wakacyjną wyrusza do wszystkich miejscowości Gminy Lidzbark.

czytaj artykuł »

MGOK zorganizował plener fotograficzny

30-06-2015

Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury zorganizował dla sympatyków fotografii plener fotograficzny. Program zajęciowy był bardzo bogaty.

czytaj artykuł »

Budki dla ptaków obok ... placu budowy

30-06-2015

Przed termomodernizacją ośmiu obiektów użyteczności publicznej Gm. Działdowo musi zadbać o ptaki. Dlatego obok placów budowy pojawi się 90 budek lęgowych.

czytaj artykuł »

Posiadał amfetaminę, może posiedzieć 3 lata

30-06-2015

W salonie gier w Działdowie policjanci prewencji zatrzymali 29-latka, który posiadał dwa woreczki strunowe z białym proszkiem. Okazało się, ze to amfetamina. Mieszkańca Działdowa funkcjonariusze przewieźli do miejscowej komendy celem wyjaśnienia. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).