Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Nie ma asystenta, jest doradca burmistrza

21-08-2015

Po objęciu stanowiska burmistrza Grzegorz Mrowiński zarzekał się, że nie będzie mu potrzebny asystent. Zatrudnił jednak doradcę. Dlaczego?

czytaj artykuł »

Dekorglass organizuje obozy szkoleniowe

21-08-2015

Najpierw szkółka tenisa, teraz obóz szkoleniowy. KS Dekorglass szuka najlepszych, którzy sięgną w przyszłości po najwyższe ligi tenisa stołowego.

czytaj artykuł »

O co chodzi w „incydencie z Zielonymi Ludkami”?

18-08-2015

„Nigdy nie przyszło nam do głowy, że nasza 3-utworowa niespodzianka na urodziny Działdowa wywoła tak negatywną reakcję ze strony działdowskiego MDK-u. Nie jesteśmy typem zespołu, który kolekcjonuje wrogów, ale w tym przypadku nie da się postąpić inaczej, niż opisać to w jaki sposób ...

czytaj artykuł »

Moc atrakcji, czyli Urodziny Działdowa

18-08-2015

Urodziny Działdowa świętowaliśmy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora. Były zabawy, konkursy, przedstawienia i koncerty.

czytaj artykuł »

Nie daj się pracoholizmowi!

17-08-2015

Praca dla wielu z nas stała się priorytetem, który zabiera czas na odpoczynek. Jeśli czujesz, że masz ten sam problem, najwyższa pora na zmiany!

czytaj artykuł »

Burmistrz oddaje część władzy mieszkańcom

15-08-2015

Grzegorz Mrowiński poinformował o zamiarze wprowadzenia budżetu obywatelskiego. To ty zdecydujesz na co wydasz pieniądze miejskie!

czytaj artykuł »

XII Turniej Rycerski o Miecz Świętej Katarzyny

12-08-2015

W sobotę 8 sierpnia na dziedzińcu zamkowym oraz przedzamczu odbył się XII Turniej Rycerski o Miecz Świętej Katarzyny. Rycerze, którzy do Działdowa ściągnęli z wszelkich stron naszego kraju walczyli w ukropie do ostatnich kropli potu.

czytaj artykuł »

Urodziny Działdowa na Placu Mickiewicza

11-08-2015

Podczas tegorocznych Urodzin Działdowa atrakcji nie zabraknie również na Placu Mickiewicza. Relację na żywo z imprezy na rynku poprowadzi Radio Olsztyn.

czytaj artykuł »

Jak radzić sobie z upałami

10-08-2015

Podczas upałów nasila się ryzyko udaru cieplnego i przegrzania organizmu. Przeczytaj jak przetrwać dni, gdy temperatura przekracza 30°C.

czytaj artykuł »

Podczas upału zadbaj o zwierzęta!

10-08-2015

Wszyscy dobrze wiedzą jak dbać o siebie i dzieci podczas upałów. A czy wiemy jak dbać o sowich czworonożnych przyjaciół?

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).