Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Niepełnosprawna Iłowianka została wicemiss Polski

29-07-2015

Joanna Krzemieniewska, mieszkanka Iłowa, zdobyła tytuł pierwszej wicemiss Polski na wózku 2015. W sobotę 25 lipca, w amfiteatrze na warszawskim Bemowie odbył się finał konkursu organizowanego od 2013 roku przez Fundację Jedyna Taka.

czytaj artykuł »

Obwodnica Lidzbarka i most już otwarte!

29-07-2015

We wtorek 28 lipca odbyło się uroczyste otwarcie drogi wojewódzkiej nr 544 na odcinku Lidzbark – Działdowo, razem z obwodnicą Lidzbarka i mostem na rzece Wel.

czytaj artykuł »

Monitoring zastąpi straż miejską w Lidzbarku

28-07-2015

Lidzbark dołączył do miast, które likwidują straż miejską. Od września o bezpieczeństwo mieszkańców zadba nowoczesny monitoring.

czytaj artykuł »

Działdowianin w Go to Hell Maraton

24-07-2015

Nie wiem, czy pamiętacie, jak w kwietniu opisywałem swój pierwszy przebiegnięty maraton. W drodze powrotnej z tej imprezy zrodził się pomysł, żeby jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę. Poszperałem trochę w necie i znalazłem. Mamy lipiec, czas wakacyjny, a jak wakacje to morze, jak morze ...

czytaj artykuł »

Piotruś jest chory na raka. Możesz mu pomóc

24-07-2015

Piotruś to chłopiec jak każdy inny. Niestety... nie do końca. Choruje na raka, półtora roku spędził w szpitalu na leczeniu… Możesz mu pomóc.

czytaj artykuł »

Chodnik w Krasnołące - przy modernizacji drogi

23-07-2015

Od sołtysa Krasnołąki wpłynął wniosek związany z estetyką i bezpieczeństwem, a dotyczył budowy chodnika. Czy taka inwestycja jest możliwa?

czytaj artykuł »

Rusza multimedialny przewodnik po Działdowie

23-07-2015

Jest już dostępna elektroniczna wersja przewodnika po naszym mieście. Aplikacja jest przeznaczona dla turystów oraz mieszkańców miasta, którzy chcą dowiedzieć się więcej o historii i ciekawych miejscach w Działdowie, a także być zawsze na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami.

czytaj artykuł »

W końcu rozmawiają o pozyskaniu inwestora

22-07-2015

Od wyborów samorządowych i minęło już ponad 8 miesięcy i w końcu doczekaliśmy się rozmów o pozyskiwaniu inwestorów. To wielki krok naprzód.

czytaj artykuł »

W Wysokiej pojawi się stały fotoradar?

21-07-2015

Po raz kolejny pojawiła się propozycja postawienia stałego fotoradaru w kilku miejscowościach Gminy Działdowo. Co na to władze?

czytaj artykuł »

Czy można ubezpieczyć place zabaw?

21-07-2015

Sołtysi w Gminie Działdowo nie tylko walczą o to, by ich miejscowości piękniały i stawały się nowoczesne. Starają się również, aby miejsca użyteczności nie niszczały, stąd pytanie jednego z nich.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).