Dziś jest Środa, 13 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Łucja, Otylia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

MGOK zorganizował plener fotograficzny

30-06-2015

Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury zorganizował dla sympatyków fotografii plener fotograficzny. Program zajęciowy był bardzo bogaty.

czytaj artykuł »

Budki dla ptaków obok ... placu budowy

30-06-2015

Przed termomodernizacją ośmiu obiektów użyteczności publicznej Gm. Działdowo musi zadbać o ptaki. Dlatego obok placów budowy pojawi się 90 budek lęgowych.

czytaj artykuł »

Posiadał amfetaminę, może posiedzieć 3 lata

30-06-2015

W salonie gier w Działdowie policjanci prewencji zatrzymali 29-latka, który posiadał dwa woreczki strunowe z białym proszkiem. Okazało się, ze to amfetamina. Mieszkańca Działdowa funkcjonariusze przewieźli do miejscowej komendy celem wyjaśnienia. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. ...

czytaj artykuł »

Zgłosił pijanego, być może zapobiegł wypadkowi

30-06-2015

Co raz większa społeczna świadomość o zagrożeniu, jakie stwarzają nietrzeźwi kierowcy, przyczynia się do ich eliminowania z naszych dróg. Tak jak w Działdowie, gdzie dzięki reakcji świadka, przestępca zza kierownicy trafił w ręce policjantów. Zatrzymany 56-latek miał ponad 2,5 promila ...

czytaj artykuł »

Potrącony rowerzysta, potrzebna była krew

30-06-2015

Policyjne radiowozy, wozy strażackie, załoga ratowników medycznych oraz tłum gapiów obserwujących wypadek z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego, w którym dwie osoby w stanie ciężkim pilnie potrzebują krwi - tym razem to na szczęście tylko scenariusz inscenizacji stworzonej z okazji ...

czytaj artykuł »

Weź udział w Turnieju Gier Komputerowych

30-06-2015

Jeszcze trzy dni będą trwać zapisy na Turniej Gier Komputerowych. Zmierz się w trzech popularnych grach. Zaczynamy już 6 lipca.

czytaj artykuł »

Budynek po byłej bibliotece miejskiej na sprzedaż

29-06-2015

Grzegorz Mrowiński wyszedł z propozycją sprzedaży budynku po byłej Bibliotece Miejskiej w Działdowie. Może być ciężko, bo od 1994 roku obiekt jest w rejestrze zabytków.

czytaj artykuł »

Nidzica ma swoją grę komputerową

29-06-2015

Może to jeszcze nie Wiedźmin, ale i tak można nieźle poszaleć. Średniowieczny gród i górujące nad nim zamczysko, a my w pierwszej osobie możemy po nim pospacerować. Miłośników historii i gier komputerowych odsyłamy na www.historia.nidzica.pl, gdzie jest dostępna gra edukacyjna o średniowiecznej ...

czytaj artykuł »

Uroczyste otwarcie lapidarium

29-06-2015

19 czerwca br. odbyło się uroczyste otwarcie Lapidarium Szkolnego przy Zespole Szkół w Rybnie. Utworzenie Lapidarium było zapoczątkowane umieszczeniem na terenie przyszkolnym głazu, a na nim zegara słonecznego ufundowanego przez radę rodziców w 2011 r.

czytaj artykuł »

Wstąpiliśmy po zdrowie po raz dziewiętnasty

26-06-2015

Działdowianie wiedzą, jak dbać o zdrowie. A jeśli nie - zawsze mogą się dowiedzieć na corocznym festynie Wstąp Po Zdrowie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).