Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Monster Show po raz kolejny wgniótł w ziemię

03-07-2015

Już po raz drugi Działdowo odwiedził Emil Chaloupka wraz z ekipą kaskaderów. Ich pokaz jazdy ekstremalnej wgniatał w ziemię. Dosłownie.

czytaj artykuł »

W najbliższe niedziele spotkamy się z poezją

03-07-2015

Rozpoczynają się Powiatowe Wieczory z Poezją. Tym razem dla odmiany spotykać się będziemy w każdą niedzielę o godzinie 18.00 nie pod fontanną na rynku a w Parku Honorowych Dawców Krwi.

czytaj artykuł »

III Festiwal Kajakowy w Kurojadach

03-07-2015

W Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Wellavil zorganizowano III Festiwal Kajakowy w Ciechanówku – Kurojadach już po raz trzeci. Warto podkreślić, że wydarzenie może się poszczycić posiadaniem Certyfikatu „Produkt Warmii i Mazur”.

czytaj artykuł »

Wracamy do starych godzin pracy Urzędu Gminy

01-07-2015

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo radni zdecydowali, że ich urząd nie będzie więcej pracował w zmienionych godzinach. Dlaczego? Bo nie ma takiej potrzeby!

czytaj artykuł »

Oddawaliśmy krew, by ratować życie

01-07-2015

W sobotę 27 czerwca 52 mieszkańców Działdowa oddało ponad 23 litry krwi w ramach VIII edycji kampanii „Zbieramy Krew dla Polski”.

czytaj artykuł »

Boiska przy Świerkowej pozostaną tam, gdzie są

01-07-2015

Ustępująca Rada Miasta podjęła uchwałę, dopuszczającą możliwość likwidacji orlików na Świerkowej. Burmistrz raz jeszcze uspokaja: obecne władze miasta nie mają takich planów.

czytaj artykuł »

KWP: Zobacz spot. I przeżyj.

01-07-2015

W ubiegłym roku policjanci z Warmii i Mazur zainicjowali kampanię „Zobacz. Przeżyj”. Dla poprawy bezpieczeństwa nad wodą przypominamy spot, promujący akcję.

czytaj artykuł »

Chcesz być rycerzem? Przyłącz się do nas!

01-07-2015

Rozpoczął się nabór do lokalnego Bractwa Rycerskiego Świętej Katarzyny Ziemi Działdowskiej. Rycerze szukają nowych twarzy już od 6 roku życia!

czytaj artykuł »

Skradziono wóz strażacki OSP Kraszewo

30-06-2015

O tym, że głupota ludzka nie ma granic, przekonali się w nocy ze środy na czwartek strażacy z OSP Kraszewo w powiecie ciechanowskim. Ktoś ukradł im z garażu samochód, który wykorzystywali w ratownictwie drogowo - technicznym.

czytaj artykuł »

MGOK rusza na wakacyjny objazd gminy

30-06-2015

Rozpoczęły się wakacje, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury ze swoją ofertą wakacyjną wyrusza do wszystkich miejscowości Gminy Lidzbark.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).