Dziś jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksandra, Dobrosław, Emilia, Emma
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT

Start-Kombet wciąż w strefie spadkowej

06-10-2014

Łomżyński ŁKS był w ostatnim spotkaniu drużyną zdecydowanie lepszą i, po dwóch bramkach Lemańskiego w 30 i 58 minucie, wygrał z KS Start-Kombet 2-0.

czytaj artykuł »

Zgłoś się do Mistrzostw w halowej piłce nożnej

02-10-2014

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie organizuje dla dziewcząt i chłopców Mistrzostwa Gminy Działdowo o Puchar Wójta Gminy w halowej piłce nożnej. Turniej odbędzie się w listopadzie.

czytaj artykuł »

Finał Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej

02-10-2014

W niedzielę 28 września w Biskupcu odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego LZS w Piłce Nożnej – 6 osobowej. Naszą gminę reprezentowały drużyny z Kurek i Uzdowa.

czytaj artykuł »

Start przegrał z Nowym Miastem Lubawskim

15-09-2014

Nie udał się mecz 8. kolejki z IV-ligowym klubem z Nowego Miasta Lubawskiego, który, po połączeniu z Barkasem Tolkmicko, gra w naszej grupie III-ligi. Przegraliśmy 0-3 (0-1).

czytaj artykuł »

MOSiR zaprasza. Wrzesień na sportowo.

04-09-2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do uczestnictwa w imprezach sportowych, organizowanych we wrześniu. Zaczynamy od Spartakiady Seniora.

czytaj artykuł »

Turniej o Puchar Starosty - bez straty bramki!

28-07-2014

W VII Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Działdowskiego zwycięzcą okazał się KS Start-Kombet, który wygrał z MKS Ciechanów 2:0 i z MKS Korsze 3:0. Na drugim miejscu IV-ligowiec z mazowieckiego, czyli MKS Ciechanów, który po przegranej z gospodarzem Turnieju, pokonał 1:0 MKS Korsze. Trzecie ...

czytaj artykuł »

Tenisista Dekorglassu popisał się w Niemczech

11-07-2014

Chiński tenisista Dekorglassu Działdowo, Xu Wenliang zajął drugie miejsce w rozgrywanym w niemieckim Ochsenhausen turnieju cyklu Challenger Series.

czytaj artykuł »

Wyniki Działdowskiej Ligi Amatorów - Orlik 2014

30-06-2014

Działdowski MOSiR zorganizował na kompleksie sportowym "Moje Boisko Orlik 2012" przy ul. Świerkowej Amatorską Ligę Piłki Nożnej dla drużyn liczących od 8 do 12 zawodników. 
Znamy wyniki.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).