Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Uruchomiono dom dziennego pobytu seniora

09-08-2015

Władze miasta pozyskały na ten cel 35 tys. zł. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w dawnej siedzibie gazowni na ulicy Działdowskiej.

czytaj artykuł »

Przedstawiciele klubu Gaja w Rybnie

07-08-2015

28 lipca br. w Zespole Szkół w Rybnie odbyło się spotkanie w związku ze zgłoszeniem przez szkołę naszej urokliwej rzeki – Welu do tegorocznej edycji konkursu Rzeka Roku.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Dni Działdowa 2015

07-08-2015

W naszym mieście odbędą się: koncerty muzyki rozrywkowej i klasycznej, turniej rycerski i siatkówki plażowej, gra miejska dla młodzieży, spektakle plenerowe, gry i zabawy dla dzieci.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Działdowskie Wakacje - Sierpień 2015

05-08-2015

Tegoroczny sierpień w naszym mieście zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. W kalendarzu znalazło się wiele nowości, m. in.: gra miejska "Filmożercy", spektakl plenerowy dla dzieci "Pirackie opowieści" oraz obchody Urodzin Działdowa na Pl. Mickiewicza.

czytaj artykuł »

Coraz lepsze chodniki w powiecie

05-08-2015

W bieżącym roku trwa przebudowa chodników i zjazdów do posesji przy drogach powiatowych finansowana ze środków Powiatu Działdowskiego oraz gmin: Płośnica i Lidzbark. Realizacja wszystkich poniżej przedstawionych działań zmierza do zapewnienia poprawy bezpieczeństwa użytkowników dróg poprzez ...

czytaj artykuł »

Przeznaczymy 2.8 miliona złotych na staże!

04-08-2015

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie poinformował, że 340 bezrobotnych osób z Powiatu Działdowskiego zostanie objętych specjalnym wsparciem.

czytaj artykuł »

Działdowianie uczcili pamięć Powstańców

03-08-2015

Minuta ciszy, biało-czerwone flagi, symboliczne race i okrzyki na cześć bohaterów – tak działdowianie uczcili 71. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Organizatorami byli lokalni kibice Legii Warszawa. Wsparli ich działdowscy radni.

czytaj artykuł »

Czas ogarnąć dworek przy ulicy Zamkowej

31-07-2015

Oto według turystów obraz ulicy Zamkowej: zamek, nawiązujący do niego stylem hotel, a tuż obok zaśmiecona posesja, na której rezydują bezdomni.

czytaj artykuł »

Odwiedzamy Dom Seniora w Iłowie-Osadzie

29-07-2015

W ubiegłym roku w Iłowie powstał Dom Seniora Willa. Postanowiliśmy spędzić dzień z jego podopiecznymi, pracownikami i założycielami…

czytaj artykuł »

Dla bezpieczeństwa przebudowują drogi powiatowe

29-07-2015

Powiat Działdowski i Gmina Iłowo-Osada chcąc zwiększyć bezpieczeństwo osób korzystających z drogi powiatowej nr 1304 N postanowiły dokonać „Przebudowy drogi powiatowej nr 1304N ulice: Wierzbowska i Kościelna w miejscowości Narzym – Etap I droga powiatowa”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).