Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

'A więc wojna...' - usłyszymy z ratusza

31-08-2015

Połączone uroczystości z okazji wybuchu II wojny światowej oraz agresji sowieckiej na Polskę odbędą się 9 września 2015 roku.

czytaj artykuł »

Nasi szachiści o włos od medalu

28-08-2015

W dniach 6-9 sierpnia w Katowicach w słynnej hali sportowej „Spodek”, gdzie kilka miesięcy temu nasi siatkarze zdobywali Mistrzostwo Świata, odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych.

czytaj artykuł »

Wakacje z MGOK w Lidzbarku

26-08-2015

Malowanie twarzy, zajęcia plastyczne, rękodzieło artystyczne, zajęcia muzyczne, nauka piosenek, gry i zabawy integracyjne, tańce animacyjne, zabawy sportowo - ruchowe, gry planszowe, spotkania z ciekawymi gośćmi (warsztaty wikliniarskie, warsztaty taneczne, teatralne, warsztaty z ratownictwa.

czytaj artykuł »

Tak działa świetlica środowiskowa w Lidzbarku

26-08-2015

Z inicjatywy burmistrza Macieja Sitarka, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, oraz Miejsko - Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lidzbarku od 1 lipca przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej działa Świetlica Środowiskowa dla dzieci.

czytaj artykuł »

Mężczyzna utonął w jeziorze Rumian

24-08-2015

Policjanci z Lidzbarka wyjaśniają okoliczności utonięcia 68-letniego mężczyzny, którego ciało wyłowiono z Jeziora Rumian.

czytaj artykuł »

Rozkręcał tory, niemal doprowadził do tragedii

24-08-2015

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei złapali na gorącym uczynku mężczyznę, który kradł elementy szyn na szlaku kolejowym na odcinku Działdowo-Burkat. Wezwany na miejsce patrol policji w plecaku należącym do mężczyzny znalazł 20 sztuk łączników szyn kolejowych. Za zabór elementów i

czytaj artykuł »

Motorowerzysta potrącony przez kierowcę passata

22-08-2015

Funkcjonariusze Ruchu Drogowego wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i jednośladu.

czytaj artykuł »

Nie ma asystenta, jest doradca burmistrza

21-08-2015

Po objęciu stanowiska burmistrza Grzegorz Mrowiński zarzekał się, że nie będzie mu potrzebny asystent. Zatrudnił jednak doradcę. Dlaczego?

czytaj artykuł »

Dekorglass organizuje obozy szkoleniowe

21-08-2015

Najpierw szkółka tenisa, teraz obóz szkoleniowy. KS Dekorglass szuka najlepszych, którzy sięgną w przyszłości po najwyższe ligi tenisa stołowego.

czytaj artykuł »

O co chodzi w „incydencie z Zielonymi Ludkami”?

18-08-2015

„Nigdy nie przyszło nam do głowy, że nasza 3-utworowa niespodzianka na urodziny Działdowa wywoła tak negatywną reakcję ze strony działdowskiego MDK-u. Nie jesteśmy typem zespołu, który kolekcjonuje wrogów, ale w tym przypadku nie da się postąpić inaczej, niż opisać to w jaki sposób ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).