Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Na urodzinach miasta zaśpiewa Bednarek

16-07-2015

Na tegorocznych Urodzinach Działdowa zaśpiewa Kamil Bednarek. Oprócz koncertu gwiazdy wieczoru przygotowano wiele innych atrakcji.

czytaj artykuł »

Lidzbark. 6. Rajd motocykli zabytkowych

16-07-2015

W sobotę 11 lipca Lidzbark gościł miłośników motocykli zabytkowych. Na kilka godzin park przy pięknym jeziorku w Lidzbarku zamienił się w muzeum techniki oraz tor wyścigowy.

czytaj artykuł »

Pierwszy Otwarty Trening z 'Siłownią u Jacka'

15-07-2015

W sobotę na boisku przy Gimnazjum nr 1 odbędzie się wielki, grupowy trening na świeżym powietrzu poprowadzony przez Joannę Berestowską.

czytaj artykuł »

850 złotych miesięcznie za opróżnianie koszy na śmieci

15-07-2015

Wprowadzenie na przystankach autobusowych w Gminie Działdowo koszy na śmieci oczywiście przyczyni się do poprawy wizerunku gminnych miejscowości. Niestety będą też generowały stałe koszty utrzymania.

czytaj artykuł »

Reklamy z zamku mają szansę zniknąć

13-07-2015

Reklamy zasłaniające ruinę zamkowej baszty mogą wkrótce zniknąć. Stelaż pozostanie, ale pojawią się na nim bardziej odpowiednie informacje.

czytaj artykuł »

Marcin Gordat i Ewa Kopacz w Nidzicy

13-07-2015

W sobotę 11 lipca na hali widowiskowo-sportowej dobył się trening z polską gwiazdą w NBA Marcinem Gortatem. Trenujących na hali odwiedziła Premier Ewa Kopacz.

czytaj artykuł »

Miastu grozi zwrot miliona złotych dotacji

10-07-2015

Zanim jakiekolwiek media się o tym dowiedziały Portal Moje Działdowo miał już na ten temat materiał filmowy. Obejrzyj go i poznaj szczegóły.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Dni Nidzicy 2015!

10-07-2015

Od 10 do 12 lipca odbędą się Dni Nidzicy. Wśród nich wiele atrakcji, między innymi zespół, który już gościł w Działdowie, czyli Zakopower.

czytaj artykuł »

Takie rzeczy tylko w Burkacie!

10-07-2015

Uczniowie klasy II a Publicznego Gimnazjum im. K. Górskiego w Burkacie razem z opiekunką Beatą Czajkowską w roku szkolnym 2014/15 realizowali projekt ” Młody Obywatel”. Zadaniem młodzieży było zbadanie zasobów przestrzeni publicznej najbliżej okolicy. Realizatorzy postanowili nie poprzestawać ...

czytaj artykuł »

Uwaga kierowcy! Wkrótce nowe utrudnienia drogowe!

10-07-2015

Jeszcze w lipcu rozpocznie się remont drogi wojewódzkiej nr 544 od ulicy Mławskiej w Działdowie do miejscowości Iłowo-Osada.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).