Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Rusza multimedialny przewodnik po Działdowie

23-07-2015

Jest już dostępna elektroniczna wersja przewodnika po naszym mieście. Aplikacja jest przeznaczona dla turystów oraz mieszkańców miasta, którzy chcą dowiedzieć się więcej o historii i ciekawych miejscach w Działdowie, a także być zawsze na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami.

czytaj artykuł »

W końcu rozmawiają o pozyskaniu inwestora

22-07-2015

Od wyborów samorządowych i minęło już ponad 8 miesięcy i w końcu doczekaliśmy się rozmów o pozyskiwaniu inwestorów. To wielki krok naprzód.

czytaj artykuł »

W Wysokiej pojawi się stały fotoradar?

21-07-2015

Po raz kolejny pojawiła się propozycja postawienia stałego fotoradaru w kilku miejscowościach Gminy Działdowo. Co na to władze?

czytaj artykuł »

Czy można ubezpieczyć place zabaw?

21-07-2015

Sołtysi w Gminie Działdowo nie tylko walczą o to, by ich miejscowości piękniały i stawały się nowoczesne. Starają się również, aby miejsca użyteczności nie niszczały, stąd pytanie jednego z nich.

czytaj artykuł »

Sporu o podświetlanie kościoła ciąg dalszy

20-07-2015

Radna Konarzewska na jednej z sesji zaproponowała iluminację wieży kościoła Św. Wojciecha w Działdowie. Pomysłowi sprzeciwił się radny Kociela.

czytaj artykuł »

Burmistrz złoży sprawozdanie po wakacjach

19-07-2015

Słaby kontakt z mieszkańcami to częsty grzech lokalnych władz. Obecny burmistrz chce to zmienić, szczególnie, że został o to poproszony.

czytaj artykuł »

Uczestnicy Turnieju Wsi skłóceni. Dlaczego?

18-07-2015

Miała być wspólna zabawa i atrakcyjne spędzenie wolnego czasu, a wynikła kłótnia. I to nie jedna. Dlaczego uczestnicy turnieju pokłócili się?

czytaj artykuł »

Bądź bezpieczny na drodze

17-07-2015

W czwartek 16 lipca w godzinach 9.00 – 12.00, na Nowym Rynku w Lidzbarku uczniowie naszego gimnazjum przeprowadzili wakacyjną akcję “BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE” z elementami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

czytaj artykuł »

Międzynarodowy Dzień Honorowego Dawcy Krwi

17-07-2015

Honorowy Dawca Krwi brzmi dumnie, choć sam krwiodawca to najczęściej ktoś kogo mijamy codziennie na ulicy, nasz sąsiad, może krewny. Ot skromna osoba, a dzieli się tym co ma najcenniejsze - kroplą krwi, ratującą zdrowie, a nawet życie. Nasz bohater szczególnie poszukiwany jest w okresie wakacyjnym! ...

czytaj artykuł »

Będziemy płacić za ogłoszenia na słupach

16-07-2015

Wkrótce będziemy płacić za umieszczanie na miejskich słupach ogłoszeniowych plakatów, mimo że administrator nie będzie odpowiedzialny za ich stan.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).