Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Kochasz? Powiedz stop wariatom drogowym!

14-09-2015

Tegoroczna edycja Kampanii „KOCHASZ? POWIEDZ STOP WARIATOM DROGOWYM” ma na celu uświadomienie kierowcom i pieszym, że są współodpowiedzialni za bezpieczeństwo na drodze. Serduszka przypominające o tym otrzymywali poruszający się po drogach powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Akcja „Prędkość” i żadnych zdarzeń na drogach

14-09-2015

Policjanci kontrolowali m.in., czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci. Przypominamy, że od maja br. obowiązują nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami,

czytaj artykuł »

Rolniku bądź ostrożny!

11-09-2015

Żniwa to niebezpieczny okres wzmożonych prac, którym towarzyszy wiele różnorodnych zagrożeń związanych z obsługą maszyn, transportem plonów, pracą na wysokości, a udział w tych pracach dzieci potęguje niebezpieczeństwo wykonywania pracy.

czytaj artykuł »

Zapraszamy do Iłowa na święto plonów

10-09-2015

13 września br . na Gminnym Stadionie Sportowym w Iłowie-Osadzie odbędzie się Powiatowe Święto Plonów.

czytaj artykuł »

Obchody 76. rocznicy agresji na Polskę

10-09-2015

9 września br. odbyły się w Działdowie uroczyste obchody 76. rocznicy agresji niemieckiej i sowieckiej na Polskę.

czytaj artykuł »

Czy udostępniasz swoje dane osobowe?

09-09-2015

Fala portali społecznościowych i randkowych zalała nas za pomocą Internetu. Czy na pewno w takim miejscu można poznać interesujących ludzi?

czytaj artykuł »

Chcemy fontannę z prawdziwego zdarzenia

08-09-2015

Fontanna, która przyciąga, a nie odrzuca, atrakcyjna wizualnie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Czy jest szansa na taką w Działdowie?

czytaj artykuł »

Promocja książki Teresy Dwórznik-Romańskiej

08-09-2015

Wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski, Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy oraz Działdowska Kuźnia Słowa zapraszają na promocję książki Teresy Dwórznik –Romańskiej.

czytaj artykuł »

Obchody 15 lat Partnerstwa Lidzbark – Oebisfelde

08-09-2015

Burmistrz Lidzbarka oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku serdecznie zapraszają na obchody 15 lat Partnerstwa Lidzbark – Oebisfelde.

czytaj artykuł »

Uwaga kibice! Dekorglass grał w Zielonej Górze!

08-09-2015

We wtorek 8 września rozpoczynają się rozgrywki Wschodzący Białystok Superliga Tenisistów Stołowych. Na inaugurację sezonu 2015/2016, Dekorglass Działdowo zagra na wyjeździe z Palmiarnią Zielona Góra.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).