Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Czas ogarnąć dworek przy ulicy Zamkowej

31-07-2015

Oto według turystów obraz ulicy Zamkowej: zamek, nawiązujący do niego stylem hotel, a tuż obok zaśmiecona posesja, na której rezydują bezdomni.

czytaj artykuł »

Odwiedzamy Dom Seniora w Iłowie-Osadzie

29-07-2015

W ubiegłym roku w Iłowie powstał Dom Seniora Willa. Postanowiliśmy spędzić dzień z jego podopiecznymi, pracownikami i założycielami…

czytaj artykuł »

Dla bezpieczeństwa przebudowują drogi powiatowe

29-07-2015

Powiat Działdowski i Gmina Iłowo-Osada chcąc zwiększyć bezpieczeństwo osób korzystających z drogi powiatowej nr 1304 N postanowiły dokonać „Przebudowy drogi powiatowej nr 1304N ulice: Wierzbowska i Kościelna w miejscowości Narzym – Etap I droga powiatowa”.

czytaj artykuł »

Wysoka kara dla gminy Iłowo-Osada

29-07-2015

880 tysięcy złotych będzie musiała zapłacić gmina Iłowo-Osada. To efekt kary jaką na gminę nałożył starosta działdowski.

czytaj artykuł »

Niepełnosprawna Iłowianka została wicemiss Polski

29-07-2015

Joanna Krzemieniewska, mieszkanka Iłowa, zdobyła tytuł pierwszej wicemiss Polski na wózku 2015. W sobotę 25 lipca, w amfiteatrze na warszawskim Bemowie odbył się finał konkursu organizowanego od 2013 roku przez Fundację Jedyna Taka.

czytaj artykuł »

Obwodnica Lidzbarka i most już otwarte!

29-07-2015

We wtorek 28 lipca odbyło się uroczyste otwarcie drogi wojewódzkiej nr 544 na odcinku Lidzbark – Działdowo, razem z obwodnicą Lidzbarka i mostem na rzece Wel.

czytaj artykuł »

Monitoring zastąpi straż miejską w Lidzbarku

28-07-2015

Lidzbark dołączył do miast, które likwidują straż miejską. Od września o bezpieczeństwo mieszkańców zadba nowoczesny monitoring.

czytaj artykuł »

Działdowianin w Go to Hell Maraton

24-07-2015

Nie wiem, czy pamiętacie, jak w kwietniu opisywałem swój pierwszy przebiegnięty maraton. W drodze powrotnej z tej imprezy zrodził się pomysł, żeby jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę. Poszperałem trochę w necie i znalazłem. Mamy lipiec, czas wakacyjny, a jak wakacje to morze, jak morze ...

czytaj artykuł »

Piotruś jest chory na raka. Możesz mu pomóc

24-07-2015

Piotruś to chłopiec jak każdy inny. Niestety... nie do końca. Choruje na raka, półtora roku spędził w szpitalu na leczeniu… Możesz mu pomóc.

czytaj artykuł »

Chodnik w Krasnołące - przy modernizacji drogi

23-07-2015

Od sołtysa Krasnołąki wpłynął wniosek związany z estetyką i bezpieczeństwem, a dotyczył budowy chodnika. Czy taka inwestycja jest możliwa?

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).