Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Projekt 'Młody Obywatel' w Burkacie

27-04-2015

„Młody Obywatel” to program edukacyjny prowadzony przez Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Fundację BGK. Celem programu jest promowanie wiedzy na temat społeczności lokalnej oraz pokazanie sposobów, dzięki którym uczestnicy mogą aktywnie działać w swoim najbliższym otoczeniu.

czytaj artykuł »

Zapraszamy do Lidzbarka na wielką majówkę!

27-04-2015

Burmistrz Lidzbarka i Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku serdecznie zapraszają na Wielką Majówkę do Lidzbarka. Ruszamy 1 maja 2015 od 14.00 przy scenie plenerowej przy jeziorku.

czytaj artykuł »

Ten budynek straszy. Co na to nadzór budowlany?

25-04-2015

Co z rozgrzebanym budynkiem po byłej noclegowni PKP w Działdowie? Tematem zainteresował się radny Bogdan Kaszubski.

czytaj artykuł »

‘Zastanowimy się, jak powiesić radnych…’

24-04-2015

Radni poprzedniej kadencji już wiszą, a dokładniej: ich podobizny ozdabiają ścianę sali konferencyjnej. Nowi radni oczekują tego samego.

czytaj artykuł »

Wkrótce w Mławie gala mieszanych sztuk walki

23-04-2015

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Amatorskiego MMA „Puchar Pamięci Obrońców Mławy” mają przyciągnąć setki zawodników z całego kraju. Impreza otrzymała dofinansowanie.

czytaj artykuł »

Powołano Federację UTW Warmii i Mazur

21-04-2015

W poniedziałek 20 kwietnia w Olsztynie doszło do ważnego wydarzenia. Osiem Uniwersytetów Trzeciego Wieku województwa Warmińsko-mazurskiego powołało do życia Federację Uniwersytetów Trzeciego Wieki Warmii i Mazur.

czytaj artykuł »

Konary do przycięcia, gniazda do usunięcia

20-04-2015

Niebezpieczne, stare konary i mnóstwo gniazd nad chodnikami to problem znany od lat, który pilnie trzeba rozwiązać, m. in. na ul. św. Wojciecha.

czytaj artykuł »

Uczniowie Gimnazjum nr 2 posłami na Sejm RP

20-04-2015

Działania uczniów z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie zmierzające do uzyskania mandatów posłów Sejmu Dzieci i Młodzieży zakończyły się sukcesem. Jan Murawski i Mateusz Pawlak w dniu 1 czerwca 2015 roku zasiądą w ławach sejmowych jako posłowie ...

czytaj artykuł »

Obejrzyj film i zostań studentem UTW w Działdowie

20-04-2015

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Działdowie obchodzi w tym roku dziesięciolecie istnienia. Ta skupiająca około 250 członków organizacja pożytku publicznego posiada wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla swoich słuchaczy.

czytaj artykuł »

Z uczniami rozmawiali o bezpieczeństwie w sieci

20-04-2015

Jak poruszać się w sieci i czego unikać, aby zachować maksimum bezpieczeństwa, to jeden z tematów spotkania policjantów z młodzieżą. Podczas zajęć omówiono temat zagrożeń, na które jest narażony użytkownik Internetu, zachowania poufności danych oraz to, jakim postępowaniem wobec innych ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).