Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Oddaj głos na bezpieczne przejście dla pieszych!

01-09-2015

W dniu 24 sierpnia 2015 r. Urząd Miasta Działdowo zgłosił 5 przejść dla pieszych do udziału w konkursie Fundacji PZU "Aktywne przejścia dla pieszych".

czytaj artykuł »

Rusza Budżet obywatelski - głosuj!

01-09-2015

Począwszy od września br. mieszkańcy Działdowa będą mogli sami zdecydować, na co przeznaczyć część pieniędzy z miejskiej kasy. Przeczytaj jak to zrobić.

czytaj artykuł »

Zapisz się na zajęcia artystyczne w MDK

01-09-2015

Miejski Dom Kultury zaprasza na DNI OTWARTE w dn. 3-11 września 2015 r., podczas których prowadzone będą zapisy na zajęcia artystyczne.

czytaj artykuł »

Bitwa pod Mławą - 60 tysięcy widzów!

31-08-2015

To właśnie tu, w tym miejscu 76 lat temu żołnierze polscy stawili opór niemieckiemu najeźdźcy. Chcemy przypominać o bohaterach, którzy walczyli pod Mławą, i o tych, którzy tu zginęli. Jesteśmy winni im pamięć i cześć – powiedział tuż przed sobotnią rekonstrukcją burmistrz Sławomir ...

czytaj artykuł »

'A więc wojna...' - usłyszymy z ratusza

31-08-2015

Połączone uroczystości z okazji wybuchu II wojny światowej oraz agresji sowieckiej na Polskę odbędą się 9 września 2015 roku.

czytaj artykuł »

Nasi szachiści o włos od medalu

28-08-2015

W dniach 6-9 sierpnia w Katowicach w słynnej hali sportowej „Spodek”, gdzie kilka miesięcy temu nasi siatkarze zdobywali Mistrzostwo Świata, odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych.

czytaj artykuł »

Wakacje z MGOK w Lidzbarku

26-08-2015

Malowanie twarzy, zajęcia plastyczne, rękodzieło artystyczne, zajęcia muzyczne, nauka piosenek, gry i zabawy integracyjne, tańce animacyjne, zabawy sportowo - ruchowe, gry planszowe, spotkania z ciekawymi gośćmi (warsztaty wikliniarskie, warsztaty taneczne, teatralne, warsztaty z ratownictwa.

czytaj artykuł »

Tak działa świetlica środowiskowa w Lidzbarku

26-08-2015

Z inicjatywy burmistrza Macieja Sitarka, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, oraz Miejsko - Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lidzbarku od 1 lipca przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej działa Świetlica Środowiskowa dla dzieci.

czytaj artykuł »

Mężczyzna utonął w jeziorze Rumian

24-08-2015

Policjanci z Lidzbarka wyjaśniają okoliczności utonięcia 68-letniego mężczyzny, którego ciało wyłowiono z Jeziora Rumian.

czytaj artykuł »

Rozkręcał tory, niemal doprowadził do tragedii

24-08-2015

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei złapali na gorącym uczynku mężczyznę, który kradł elementy szyn na szlaku kolejowym na odcinku Działdowo-Burkat. Wezwany na miejsce patrol policji w plecaku należącym do mężczyzny znalazł 20 sztuk łączników szyn kolejowych. Za zabór elementów i

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).