Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Scania uderzyła w drzewo. Kierowca walczy o życie

24-09-2015

Nidziccy policjanci pracowali wczoraj na miejscu wypadku samochodowego jaki miał miejsce w gminie Kozłowo. Kierujący samochodem ciężarowym uderzył w drzewo. Obrażenia mężczyzny były na tyle poważne, że został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie. Policjanci wyjaśniają ...

czytaj artykuł »

Uwaga! Oszuści metodą ‘na wnuczka’ nadal aktywni

24-09-2015

Zgłoszenia usiłowania oszustwa metodami „na policjanta” i „wnuczka” powracają. Świadomość wśród społeczeństwa cały czas wzrasta. Tym razem dzięki własnej czujności, mieszkaniec naszego powiatu uniknął oszustwa tą metodą. Policjanci cały czas apelują o ostrożność i rozsądek ...

czytaj artykuł »

Tak biegliśmy w pierwszym biegu Uzdowo na 5!

24-09-2015

W sobotę 19 września w Uzdowie przy pięknej pogodzie odbyły się I Biegi Przełajowe „Uzdowo na 5” o Puchar Wójta Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Mecz o życie. Zobacz jak możesz pomóc Martynie

22-09-2015

Pobrano wycinek zmiany do badań, wyniki przyszły w dniu rozpoczęcia egzaminów. Wtedy jej mama odebrała telefon ze szpitala: „Natychmiast wracajcie. To RAK! Czekamy na onkologii.". Nie wiedziała, jak to przekazać córce.

czytaj artykuł »

Pożegnali starostę dr. Karla Ernsta Schmidta

22-09-2015

31 sierpnia 2015 r. skończyła się kadencja starosty niemieckiego powiatu Hersfeld – Rotenburg dr. Karla Ernsta Schmidta, który przez 12 lat aktywnie działał z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem jako bezpośrednio wybrany starosta na rzecz mieszkańców tego powiatu. 29 marca br. został już ...

czytaj artykuł »

Aktywni podczas wakacji w Działdowie

22-09-2015

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Działdowie zorganizowało w miesiącu sierpniu i wrześniu przedsięwzięcia w ramach inicjatywy „LATO W OHP”. Działania te były skierowane do młodzieży uczącej się oraz bezrobotnej.

czytaj artykuł »

Nie możesz się dodzwonić do urzędu?

22-09-2015

Awaria centrali telefonicznej w budynku przy ulicy Zamkowej 12.

czytaj artykuł »

Powiatowy Rajd Pieszy po Złoty Liść Jesieni 2015

22-09-2015

Starosta Działdowski, Wójt Gminy, Iłowo-Osada, Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej zapraszają na Powiatowy Rajd Pieszy po Złoty Liść Jesieni 2015.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Koncert Chóru Our Voice

22-09-2015

Młodzieżowy Chór Our Voice zaprasza na koncert zatytułowany "Coś się kończy, coś zaczyna...". Wydarzenie odbędzie się 26 września 2015 r. o godz. 18.00 w starej części działdowskiego Zamku.

czytaj artykuł »

Jesień - pamiętaj o odblaskach

22-09-2015

Szybko zapadający zmrok, pochmurne i deszczowe dni to dla kierowców warunki wymagające szczególnej uwagi podczas jazdy samochodem.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).