Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Nieletni pod nadzorem - podsumowanie

15-10-2015

W ramach rządowego programu „Razem Bezpieczniej” działdowscy policjanci przeprowadzili działania pod kryptonimem „Nieletni pod nadzorem”.

czytaj artykuł »

Gimnazjum nr 2 Szkołą Demokracji

15-10-2015

Dnia 8 października w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie odbyły się II warsztaty w ramach ogólnopolskiego projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej "Szkoła Demokracji".

czytaj artykuł »

Szpital wznowił badania endoskopowe

15-10-2015

Od października 2015 r., w Pracowni Endoskopowej SPZOZ w Działdowie, wznowiono wykonywanie badań endoskopowych przewodu pokarmowego – kolonoskopii i gastroskopii, w trybie ambulatoryjnym.

czytaj artykuł »

Wołgami z lat 60. w rajdzie z Rosji do Polski

14-10-2015

Czworo przyjaciół wpadło na pomysł odbycia rajdu z krańców Rosji do Polski. Kupili wołgi z lat 50. i 60. i przejechali nimi 3.500 kilometrów.

czytaj artykuł »

I Powiatowy Festiwal Nauk Przyrodniczych

13-10-2015

Dzięki ofercie, którą przygotowało Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie w maju 2016r. szóstoklasiści szkół podstawowych powiatu działdowskiego będą mogli poznać zaczarowany świat fizyki, chemii, biologii, geografii oraz matematyki.

czytaj artykuł »

Ognisko integracyjne dla gimnazjalistów z Dwójki

13-10-2015

Na początku roku szkolnego każdy pierwszoklasista ma prawo czuć się trochę nieswojo i obco w nowej szkole. Zmiana środowiska, klasy, szkoły może być zarówno źródłem ciekawości, radości, jak stresu.

czytaj artykuł »

Gminne OSP otrzymały nowe wozy strażackie

10-10-2015

W ubiegłą sobotę (03.10.2015.) odbyła się uroczystość symbolicznego przekazania samochodów strażackich dla trzech jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. W wydarzeniu tym uczestniczyli przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej PSP, Komendy Powiatowej PSP, władze powiatu i gminy, a także wiele ...

czytaj artykuł »

Nikt nie chce być naczelnikiem oświaty…

09-10-2015

…a raczej postawiono zbyt wysokie wymagania. Na ogłoszony konkurs na to wolne stanowisko zgłosiła się jedna, nie spełniająca wymogów osoba.

czytaj artykuł »

Seniorzy mają swój parlament

09-10-2015

Po wielu miesiącach przygotowań 1 października w Sali Posiedzeń Sejmu RP odbyło się Inauguracyjne Posiedzenie Obywatelskiego Parlamentu Seniorów, w obecności 430 delegatów reprezentujących Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów, Uniwersytety Trzeciego Wieku, Gminne Rady Seniorów. ...

czytaj artykuł »

Opiekun Szkolnego Koła PCK

09-10-2015

Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Działdowie, w ramach programu współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko - Mazurskiego zorganizował, konferencję dla opiekunów szkolnych kół PCK z powiatu Działdowskiego. W spotkaniu udział wzięło 20 opiekunów ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).