EKOLOGIA
SPORT

Działdowski Start ma nowego szkoleniowca

16-02-2015

oman Wrzeszczyński został nowym szkoleniowcem piłkarzy Startu. Zastąpił on na tym stanowisku Andrzeja Biedrzyckiego, który po meczu sparingowym z Mławianką Mława odszedł z działdowskiego klubu.

czytaj artykuł »

Nasze gimnazjalistki w Turnieju Mikołajkowym

17-12-2014

W dniach 5-7 grudnia w Wołominie odbył się XII Ogólnopolski Turniej „Mikołajki z koszykówką”, w którym uczestniczyły koszykarki z rocznika 2001. W zawodach tych udział wzięła reprezentacja Działdowa, które tworzyły zawodniczki Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły z trenerką ...

Siatkarze z „Dwójki” mistrzami powiatu

10-11-2014

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce zostały rozegrane w hali sportowej Gimnazjum nr 2 we wtorek 4 listopada 2014 r. Do rozgrywek zgłosiły się tylko trzy zespoły.

Podwójny sukces sportowców z „Dwójki”

10-11-2014

W poniedziałek 3 listopada w Giżycku odbył się finał wojewódzki projektu „Moje Boisko Orlik” w koszykówce dziewcząt i chłopców.

Spinningowe Mistrzostwa 2014 roku za nami

03-11-2014

Na jeziorze Piaseczno w miejscowości Piaseczno, II tura Spinningowych Mistrzostw Koła Działdowo.

Niezły mecz Startu, kiepski wynik

21-10-2014

KS Start-Kombet przegrał w meczu 13. kolejki z Płomieniem Ełk 0-3 (0-0).

„Dwójka” w Turnieju o Puchar Burmistrza Chełmna

17-10-2014

Koszykarze „Dwójki” Działdowo zajęli trzecie miejsce w III Jesiennym Turnieju u Puchar Burmistrza Chełmna. Drużyna gimnazjalistów z Działdowa rozpoczęła trzydniowe zmagania od zwycięstwa z Zastalem Zielona Góra wynikiem 53-47.

Start-Kombet wciąż w strefie spadkowej

06-10-2014

Łomżyński ŁKS był w ostatnim spotkaniu drużyną zdecydowanie lepszą i, po dwóch bramkach Lemańskiego w 30 i 58 minucie, wygrał z KS Start-Kombet 2-0.