EKOLOGIA
SPORT

Siatkarze z „Dwójki” mistrzami powiatu

10-11-2014

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce zostały rozegrane w hali sportowej Gimnazjum nr 2 we wtorek 4 listopada 2014 r. Do rozgrywek zgłosiły się tylko trzy zespoły.

czytaj artykuł »

Podwójny sukces sportowców z „Dwójki”

10-11-2014

W poniedziałek 3 listopada w Giżycku odbył się finał wojewódzki projektu „Moje Boisko Orlik” w koszykówce dziewcząt i chłopców.

Spinningowe Mistrzostwa 2014 roku za nami

03-11-2014

Na jeziorze Piaseczno w miejscowości Piaseczno, II tura Spinningowych Mistrzostw Koła Działdowo.

Niezły mecz Startu, kiepski wynik

21-10-2014

KS Start-Kombet przegrał w meczu 13. kolejki z Płomieniem Ełk 0-3 (0-0).

„Dwójka” w Turnieju o Puchar Burmistrza Chełmna

17-10-2014

Koszykarze „Dwójki” Działdowo zajęli trzecie miejsce w III Jesiennym Turnieju u Puchar Burmistrza Chełmna. Drużyna gimnazjalistów z Działdowa rozpoczęła trzydniowe zmagania od zwycięstwa z Zastalem Zielona Góra wynikiem 53-47.

Start-Kombet wciąż w strefie spadkowej

06-10-2014

Łomżyński ŁKS był w ostatnim spotkaniu drużyną zdecydowanie lepszą i, po dwóch bramkach Lemańskiego w 30 i 58 minucie, wygrał z KS Start-Kombet 2-0.

Zgłoś się do Mistrzostw w halowej piłce nożnej

02-10-2014

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Działdowie organizuje dla dziewcząt i chłopców Mistrzostwa Gminy Działdowo o Puchar Wójta Gminy w halowej piłce nożnej. Turniej odbędzie się w listopadzie.

Finał Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej

02-10-2014

W niedzielę 28 września w Biskupcu odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego LZS w Piłce Nożnej – 6 osobowej. Naszą gminę reprezentowały drużyny z Kurek i Uzdowa.

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).