Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Uwaga na kleszcze

18-08-2017

Kleszcze wywołują groźne dla zdrowia choroby, takie jak borelioza czy kleszczowe zapalenie mózgu.

czytaj artykuł »

Fotografujesz? Weź udział w konkursie!

18-08-2017

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego reprezentowany przez Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie”. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób ...

czytaj artykuł »

Zakończono przebudowę dróg w Kisinach i Kurkach

18-08-2017

Gmina Działdowo zakończyła realizację trzech inwestycji polegających na przebudowie dróg gminnych w miejscowościach Kisiny i Kurki oraz drogi wewnętrznej w miejscowości Kisiny.

czytaj artykuł »

Gminny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej

16-08-2017

W niedzielę 13 sierpnia odbył się Gminny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej. W upalnym słońcu 5 drużyn systemem brazylijskim wytrwale walczyło o każdy punkt.

czytaj artykuł »

Za nami 673. Urodziny Działdowa [FILM]

15-08-2017

Cyklem imprez plenerowych uczciliśmy 673. urodziny Działdowa. Nie zabrakło koncertów znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

czytaj artykuł »

Ich rzeźby ozdobią zamkowy dziedziniec

14-08-2017

Czterech artystów rzeźbiarzy spędziło w naszym mieście kilka dni. Celem ich wizyty było stworzenie drewnianych rzeźb, które po skończeniu remontu działdowskiego zamku, uatrakcyjnią wygląd jego dziedzińca.

czytaj artykuł »

Wykonają ścieżkę rowerową w Lidzbarku

10-08-2017

Oto informacja, która ucieszy zarówno pasjonatów jazdy na rowerze, jak i niedzielnych cyklistów: w poniedziałek, 31 lipca burmistrz Maciej Sitarek razem ze skarbnik Gabrielą Sadowską podpisali umowę z marszałkiem województwa na dofinansowanie urządzenia i oznakowania trasy rowerowej nad jeziorem ...

czytaj artykuł »

Jak zachować ciągłość świadczenia „500+”?

09-08-2017

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Działdowie informuje, że już można składać wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego 500+. Dla zachowania ciągłości pobierania świadczenia należy to zrobić jeszcze w sierpniu.

czytaj artykuł »

Wkrótce zlot pojazdów zabytkowych w Działdowie

04-08-2017

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza miłośników motoryzacji, posiadających zabytkowe samochody i motocykle na "Zlot pojazdów zabytkowych".

czytaj artykuł »

Tannenberg - widowisko historyczne [film]

02-08-2017

Z inicjatywy Urzędu Miasta i Muzeum w Działdowie, w ubiegłą sobotę byliśmy świadkami niezwykłego widowiska - inscenizacji Bitwy pod Tannenbergiem.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).