Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Trwa budowa pierwszego w powiecie żłobka [FILM]

27-10-2017

Trwają prace remontowe w byłej Szkole Podstawowej przy ul. Zieluńskiej, gdzie powstanie pierwszy w Lidzbarku, a także w powiecie żłobek.

czytaj artykuł »

Turniej Baseballu Działdowska Jesień 2017

25-10-2017

Baseballowa Jesień podczas pięknej polskiej złotej pory roku. Na boisku im. Ala Koproskiego w Działdowie 17 października odbył się turniej baseballu, w którym uczestniczyli baseballiści nowych szkół zreformowanych przez MEN.

czytaj artykuł »

W Bibliotece powstały trzy bajki o Działdowie

25-10-2017

Biblioteka Miejska w Działdowie zrealizowała Bajkowy Booksprint, czyli wspólne pisanie bajki w ramach projektu „Zabajkowani 2 - czyli jeszcze bardziej zakręceni na punkcie bajki”.

czytaj artykuł »

15 milionów na aktywizację bezrobotnych [FILM]

25-10-2017

W 2017 roku Powiatowy Urząd Pracy na aktywizację bezrobotnych przeznaczył prawie 15 milionów zł. Są jeszcze środki na szkolenia i staże.

czytaj artykuł »

Aktywne znaki poprawią bezpieczeństwo [FILM]

23-10-2017

Aktywne znaki drogowe stanęły przy ulicy Nowej w Lidzbarku. To nieprzypadkowa lokalizacja a ich zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 2 im Szarych Szeregów i skuteczne ostrzeganie kierowców o przejściu dla pieszych.

czytaj artykuł »

To powstanie z Budżetu Obywatelskiego [FILM]

24-10-2017

Znamy wyniki głosowania, w którym mieszkańcy Lidzbarka zdecydowali, jaki projekt spośród zgłoszonych w ramach budżetu obywatelskiego zostanie zrealizowany w przyszłym roku.

czytaj artykuł »

Nowe drogi w Gminie Rybno otwarte

24-10-2017

W sobotę, 21 października o godz. 13:00 w Koszelewach odbyło się uroczyste otwarcie oraz poświecenie nowo wybudowanych dróg, które w przeciągu ostatni dwóch lat za kwotę ponad 1,5 miliona złotych powstały w Koszelewach.

czytaj artykuł »

Przed zakupem auta postanowił je rozbić i uciec

24-10-2017

Mieszkaniec Działdowa zamierzał zakupić pojazd od swojego kolegi. Właściciel pojazdu użyczył auto celem wypróbowania go do jazdy próbnej przez potencjalnego kupca. Ten odjechał autem i już nie wrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z właścicielem. Policjanci ustalili dane i miejsce ...

czytaj artykuł »

Sala gimnastyczna w Ruszkowie otwarta [FILM]

23-10-2017

W ubiegły piątek mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystym otwarciu nowo wybudowanej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Ruszkowie.

czytaj artykuł »

Najstarszy żyjący ułan w Polsce to Działdowianin

22-10-2017

16 października starosta Marian Janicki złożył wizytę urodzonemu 15 października 1915 r. w Działdowie, majorowi Wojska Polskiego i najstarszemu żyjącemu ułanowi w Polsce, Franciszkowi Karpie, składając najserdeczniejsze życzenia z okazji 102. rocznicy urodzin:

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).