Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Wandal schwytany w 24h. Zobacz zdjęcie!

17-01-2018

Chciał zaimponować dziewczynom? Teraz ma problemy. 8 stycznia w godzinach wieczornych pewien mieszkaniec z okolicznej miejscowości w towarzystwie gimnazjalistek ze szkół w Działdowie i Narzymiu postanowił wyładować swój gniew na ścianach przejścia podziemnego przy ul. Lidzbarskiej.

czytaj artykuł »

Rusza remont linii kolejowej

16-01-2018

Rozpoczynają się prace związane z modernizacją linii kolejowej z Olsztyna do Działdowa. Poprawi się komfort i skróci do około 2 godz. czas podróży najszybszym pociągiem z Olsztyna do Warszawy.

czytaj artykuł »

Mistrzostwa Szkoły klas I z okazji 60-lecia SP2

16-01-2018

W roku 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie obchodzi 60-lecie istnienia.

czytaj artykuł »

Akcja psiaki w Przedszkolu nr 3

16-01-2018

Przedszkole nr 3 w Działdowie zorganizowało kolejną, dziesiątą już edycję akcji „Pomagamy Braciom Mniejszym - psiakom bezdomniakom”. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie, wychowankowie i nauczyciele z zaprzyjaźnionych z Przedszkolem nr 3 szkół oraz przedszkoli, także spoza Działdowa. ...

czytaj artykuł »

Noworoczne Spotkanie Rodziny Olimpijskiej

16-01-2018

8 stycznia 2018 w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie w którym wzięli udział mistrzowie i medaliści olimpijscy kilku pokoleń, ich trenerzy, działacze sportowi, przedstawiciele świata polityki, kultury, nauki, medycyny i biznesu. Honorowymi gośćmi ...

czytaj artykuł »

Działdowskie wiersze Piotra Kozikowskiego

16-01-2018

Piotr Kozikowski, działdowski poeta reprezentujący Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa w dniu 2 stycznia był gościem biblioteki Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi.

czytaj artykuł »

Kabaret Jurki w Działdowie już 4 lutego

16-01-2018

W Miejskim Domu Kultury w Działdowie będziemy mieli okazję wziąć udział w najnowszym programie "Święta polskie" Kabaretu Jurki.

czytaj artykuł »

W Działdowie zebraliśmy ponad 50 tysięcy [FILM]

15-01-2018

Wielki Finał tegorocznej – 26 zbiórki WOŚP za nami. W Działdowie pobiliśmy kolejny rekord i zebraliśmy ponad 50 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Stworzył zagrożenie na drodze, stracił prawko

15-01-2018

Policjanci z Działdowa wyjaśniali przyczyny zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jeden z kierujących podczas manewru wyprzedzania kolumny aut uderzył w poprzedzający go pojazd. Za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

czytaj artykuł »

"Soldau. Miasto na pograniczu śmierci"

13-01-2018

Stowarzyszenie Odnowy Chrześcijańskiej "Pamięć i Tożsamość" zaprasza na projekcję filmu o niemieckim obozie Soldau. Premiera już 15 stycznia br.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).