Dziś jest Sobota, 18 listopada 2017 r. Imieniny obchodzą : Aniela, Karolina, Roman
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Wygraj bilet na Kabaret Moralnego Niepokoju!

17-11-2017

Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Agencja Artystyczna Art serdecznie zapraszają na premierowy program "Maj zaczyna się we wtorek".

czytaj artykuł »

Stypendia Starosty wręczone uzdolnionym uczniom [FILM]

16-11-2017

Pięcioro wybitnie uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych otrzymało z rąk starosty stypendia za osiągnięcia edukacyjne w poprzednim roku szkolnym.

czytaj artykuł »

Jest szansa na remont ul. Grunwaldzkiej [FILM]

16-11-2017

Ledwie dobiegł końca remont ulicy Skłodowskiej i Chopina, a już pojawiła się szansa na modernizację całej ulicy Grunwaldzkiej.

czytaj artykuł »

Było uroczyście i biało-czerwono [FILM]

15-11-2017

We wtorek, 14 listopada w Zespole Szkół w Malinowie, obchodzono kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Z tej okazji uczniowie szkoły przygotowali interesujący spektakl teatralny na motywach powieści Stefana Żeromskiego pt. Syzyfowe prace.

czytaj artykuł »

Kabaret Moralnego Niepokoju już 24.11

15-11-2017

Z przyjemnością zapraszamy na premierowy program Kabaretu Moralnego Niepokoju „Maj zaczyna się we wtorek”. To już 24 listopada!

czytaj artykuł »

Danuta Czeczot odznaczona Złotym Krzyżem

15-11-2017

10 listopada br. w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie wojewoda Artur Chojecki wręczył medale i odznaczenia państwowe z nadania Prezydenta RP. Brązowy Krzyż Zasługi za działalność społeczną i charytatywną otrzymała w tym dniu działdowianka Danuta Czeczot.

czytaj artykuł »

Święto Niepodległości w Przedszkolu Miejskim nr 5

15-11-2017

10 listopada w Przedszkolu Miejskim nr 5 odbyła się uroczysta akademia z okazji 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

czytaj artykuł »

Pracodawco nie przegap tych spotkań! [FILM]

15-11-2017

Trwa 2. edycja Europejskich Dni Pracodawcy. W związku z tym wydarzeniem Urząd Pracy w Działdowie organizuje spotkania informacyjne.

czytaj artykuł »

Znaleziono zwłoki 78-letniej kobiety

14-11-2017

Na terenie gminy Rybno ujawniono zwłoki 78-letniej kobiety. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności śmierci kobiety. Według wstępnych ustaleń, kobieta najprawdopodobniej została potrącona przez pojazd.

czytaj artykuł »

Policjanci wyjaśniają, dlaczego zginął pieszy

14-11-2017

Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, w wyniku którego mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).