Dziś jest Piątek, 28 kwietnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Ludwik, Piotr, Waleria, Witalis
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Święto patrona miasta uczcili koncertem gospel [film]

26-04-2017

Lidzbark obchodził dzień Patrona Miasta – Świętego Wojciecha. W związku z tym burmistrz wraz z komendą hufca ZHP zorganizowali szczególne obchody tego święta.

przeczytaj artykuł z filmem »

Lidzbark po raz drugi stał się miastem rytmu [film]

24-04-2017

Wyjątkowe, odbywające się już po raz drugi wydarzenie sprawiło, że w niedzielne popołudnie Lidzbark stał się miastem rytmu.

przeczytaj artykuł z filmem »

„Urodziło Ci się dziecko, posadź drzewo” [film]

24-04-2017

To hasło kampanii, prowadzonej wspólnie przez władze Działdowa i Szkółkę „Ogrody Marzeń” w Filicach. Akcja potrwa do końca bieżącego roku.

przeczytaj artykuł z filmem »

Szkoła dba o kontakt z pracodawcami [film]

24-04-2017

W Zespole Szkół w Lidzbarku odbyło się spotkanie z pracodawcami lokalnego rynku pracy. Wkrótce Zasadnicza Szkoła Zawodowa przestanie istnieć, zastąpi ją Szkoła Branżowa I Stopnia. W związku z tym dyrekcja postanowiła zapoznać pracodawców ze zmianami, jakie ich czekają:

przeczytaj artykuł z filmem »

Sala gimnastyczna w Ruszkowie prawie gotowa [film]

22-04-2017

Z końcem czerwca 2016 roku ruszyła budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Ruszkowie. Obecnie trwają prace wykończeniowe.

przeczytaj artykuł z filmem »

Droga w Kurkach w trakcie przebudowy [film]

21-04-2017

Trwają prace budowlane związane z przebudową drogi w miejscowości Kurki w Gminie Działdowo. Obejmą one odcinek o łącznej długości 1,5 kilometra.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zaczyna się remont Zamku w Działdowie! [film]

19-04-2017

We wtorek 18 kwietnia nastąpiło podpisanie umowy na wykonanie remontu Zamku w Działdowie. Inwestycję wykona firma Kamaro z Sopotu.

przeczytaj artykuł z filmem »

W Płośnicy Młodzież Zapobiega Pożarom [film]

19-04-2017

W Urzędzie Gminy w Płośnicy przeprowadzono eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Trwa kolejny remont w przychodni w Lidzbarku [film]

19-04-2017

Trwa remont na pierwszym piętrze budynku lidzbarskiego ośrodka zdrowia. Prace obejmują remont całego holu: malowanie ścian, wymianę drzwi gabinetów, wymianę podłogi oraz grzejników. Koszt całej modernizacji to niespełna 119 tys. zł.

przeczytaj artykuł z filmem »

Turniej o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

18-04-2017

Uczniowie ze szkół powiatu działdowskiego i nowomiejskiego uczestniczą w zmaganiach turniejowych dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Poszczególne etapy odbywają się na szczeblu szkoły, gminy a następnie powiatu. Zwycięzcy ostatniego etapu wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).