Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KS DEKORGLASS Działdowo w Lotto Superlidze

Dekorglass wywalczył punkt z Olimpią-Unią

05-11-2013

Zdobyciem punktu zakończył się dla Dekorglassu pojedynek z aktualnym Mistrzem Polski. Bohaterem spotkania znów okazał się Jiri Vrablik.

czytaj artykuł »

Superliga: historyczne zwycięstwo Dekorglassu

29-10-2013

Stało się to, na co wszyscy liczyli. Tenisiści Dekorglassu pokonali Palmiarnię Zielona Góra - brązowych medalistów z ubiegłego roku. Wreszcie zagrała cała drużyna. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji i relacji ze spotkania.

czytaj artykuł »

Dekorglass - Bogoria. Ostra walka, jeden punkt.

17-10-2013

Zdobyciem jednego punktu zakończył się dla drużyny Dekorglass Działdowo pojedynek z Bogorią Grodzisk Mazowiecki. To zasługa Jiriego Vrablika. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji i relacji ze spotkania.

czytaj artykuł »

Dekorglass: Niepowodzenie w Jarosławiu

13-09-2013

Wyjazdowe spotkanie tenisistów Dekorglassu do Jarosławia zakończyło się porażką 0:3. Nawet nasz najlepszy zawodnik Jrii Vrablik nie zdołał tym razem zdobyć punktu.

czytaj artykuł »

Dekorglass zainaugurował superligę

04-09-2013

Drużyna tenisistów stołowych Dekorglass Działdowo ma już za sobą pierwsze spotkanie we Wschodzący Białystok Superlidze. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji i relacji ze spotkania.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).